Ellie Goulding (32 l.) sławę zyskała za sprawą niesamowitego talentu wokalnego. Artystka na początku swojej kariery miała zupełnie inną twarz. Typowe, show-biznes jest w stanie zmienić każdego. Niegdyś Goulding należała do gwiazd, które mogą poszczycić się swoją naturalnością, niestety ale to się zmieniło.

SZOK! Ellie Goulding szykuje się do swojego ślubu

Ellie Goulding została ofiarą operacji plastycznych?

Wokalistka trzy miesiące temu wyszła za mąż. Ślub odbył się podczas wystawnej ceremonii w York Minster. Mężem gwiazdy został sprzedawca dzieł sztuki – Caspar Jopling. Piosenkarka wraz z mężem wyszła na galę 50. rocznicy Centrepoint w środę wieczorem. Gala odbyła się w Roundhouse w Londynie. Widać było, że młoda para bawiła się świetnie. 32-letnia piosenkarka wyglądała niezwykle szykownie w jasno różowym stroju.

Ellie tego dnia miała na sobie blado różowy komplet wykonany z satyny. Góra zestawu luźno opadała na ramiona piosenkarki. Ellie uzupełniła swój wygląd zakładając efektowne szpilki od Manolo Blahnik, które były wysadzane kryształami. Cała stylizacja artystki była bogato zdobiona. Na szyi Goulding pobłyskiwał diamentowy naszyjnik, jej torebka również wykonana została z błyszczących kryształków. Blond włosy gwiazda miała zebrane w eleganckiego koka a makijaż utrzymany w stonowanych barwach.

Tymczasem Caspar wyglądał szykownie w granatowym garniturze, który połączył z białą koszulą z kołnierzykiem i eleganckimi zamszowymi butami. Twarz Goulding znacznie się zmieniła. Oprócz napompowanych ust, można doszukać się zbyt drastycznego naciągania twarzy i szyi, przez co artystka zatraciła mimikę.

Ellie Goulding Ellie Goulding Caspar JoplingEllie Goulding

Rzeczywiście jej twarz się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hejterzy zarzucali Ellie Goulding, że jest za gruba na VS!

Ellie Goulding bez makijażu wygląda jak fotomodelka

Ellie Goulding pokazała swoją PRAWDZIWĄ TWARZ (Instagram)