Ellie Goulding (32 l.) ogłosiła swoje zaręczyny z brytyjskim sprzedawcą dzieł sztuki – Casparem Joplingiem w oficjalnym ogłoszeniu zamieszczonym w The Times zeszłego roku. Około 50 członków personelu pracuje przy wznoszeniu namiotów, tipi i sceny. Z osób zaproszonych podobno ma być Rita Ora, Ed Sheeran oraz księżniczka Eugenie. Przyjęcie odbędzie się w okazałym rodzinnym zamku Howard w hrabstwie North Yorkshire

Ellie Goulding napompowała usta (FOTO)

Ellie Goulding w weekend wychodzi za mąż

Zarówno Ellie, jak i Caspar są bliskie znajomymi księżniczki Eugenii, która najprawdopodobniej przedstawiła sobie tę dwójkę. Ellie i Caspar zaczęli spotykać się w 2017 roku, a już jutro mają zamiar się pobrać! Jesteśmy ciekawi jaką sukienkę ślubną będzie miała wokalistka. 

32-latka powiedziała w jednym z wywiadów, że ​​przeprowadziła się do Nowego Jorku z powodu „miłości”, ale teraz znowu mieszka w Londynie. W kwietniu tego roku Caspar zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie oszałamiającego mieszkania w Nowym Jorku z podpisem „Ostatni dzień na Greene Street, będę tęsknić za tym miejscem!” Wygląda na to, że teraz para oficjalnie nazywa Londyn swoim domem.

Pojawiły się też spekulacje, że Ellie Goulding i Caspar zorganizują przyjęcie ślubne o tematyce festiwalowej pod gołym niebem. Jak podaje portal The Sun uważa się, że Ellie i jej narzeczony będą mieli na ślubie gwiazdorską listę gości, w tym Księżniczki Beatrice i Eugenie. Siostry – które są znane jako bliskie znajome piosenkarki – podobno będą uczestniczyć w zaślubinach wraz z ich matką Sarah, Księżną Yorku. Goulding od lat utrzymuje bliskie relacje z członkami rodziny królewskiej, a nawet podobno zaprosiła księcia i księżną Cambridge na swój wyjątkowy dzień – oczywiście występowała na królewskim ślubie pary w 2011 roku. Wokalistka hitu  Love Me Like You Do był także gościem na królewskim ślubie księżniczki Eugenie w październiku 2018 r.

Ellie Goulding

Ellie Gouldin wychodzi za mąż już jutro! Piosenkarka pojawiła się za zabiegach upiększających, przygotowujących ją do tego ważnego dnia. Fot.Forum/Backgrid UK

Myślicie, że Ellie podzieli się z nami zdjęciami ze ślubu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Modowo-urodowa masakra Ellie Goulding! (FOTO)

Ellie Goulding zachwycona piersiami Cary Delevingne

Ellie Goulding bez makijażu wygląda jak fotomodelka