30-letnia Emily Ratajkowski to od lat jedna z najlepiej ubranych kobiet w show biznesie. Cieszy nas to niezmiernie, bo ta piękna Polka robi nam dobrą renomę na świecie, prawda? Dawno jej nie było widać na czerwonych dywanach.

Internauci przerażeni tym, co zobaczyli u Emily Ratajkowski. Jak ona trzyma DZIECKO?!

W końcu wyszła za mąż, urodziła dziecko i postawiła na spędzanie czasu z najbliższymi i ukochanym psem. Jednak pandemia powoli odchodzi w zapomnienie, a czerwone dywany kuszą, jak nigdy dotąd.

Aktualnie Emily Ratajkowski przebywa w Paryżu, gdzie odbywa się tydzień mody. Gwiazda pojawiła się na nafaszerowanym gwiazdami pokazie Valentino. Miała na sobie zestaw, który jest najmodniejszym stylem sezonu. Tak, chodzi o oversize, ale nie tylko. Tkaniny… Można było się spodziewać po Valentino, że będą to pięknie grające na ciele jedwabie. Połyskujące materiały w wersji oversize, a co z kolorami? No właśnie.

Czerwień z brązem? Okazuje się, że ten miks wygląda świetnie. A do tego to niecodzienne połączenie znajduje się w jesiennych trendach. Któraś z Was się na to skusi?

Emily Ratajkowski pokazała brzuch 11 dni po porodzie. Wleciał PHOTOSHOP? To jest niemożliwe!

Jesienią, ale i w kolejnych sezonach projektanci stawiają na jakość tkanin. Musimy pamiętać, że inwestując w droższe ubrania i lepsze jakościowo, dłużej będziemy się nimi cieszyć. A z szacunku do wydanych pieniędzy, będziemy o nie bardziej dbać. W ten sposób, mając mniej rzeczy, ale bardziej jakościowych przyłożymy się chociaż odrobinę do czystszego środowiska.