Mindy Kaling (43 l.) pojawiła się na czerwonym dywanie rozdania Oscarów 2023 w ostatnią niedzielę we wspaniałej białej sukni od Very Wang, która eksponowała szczupłą sylwetkę aktorki i producentki. Dla przypomnienia, Kaling przeszła długą drogę metamorfozy, by dziś chwalić się figurą szczuplejszą o 20 kilogramów.

Mindy Kaling zdradziła tajemnicę swojej szczupłej sylwetki

Mindy Kaling, która schudła ponad 20 kilogramów w ciągu ostatnich kilku lat, wyglądała zjawiskowo. Trzeba przyznać, że to jedna z najlepszych przemian gwiazd Hollywood ostatnich lat.

Mindy Kaling kreację Very Wang połączyła z butami Giuseppe Zanottiego.

Mindy Kaling Fot. ERIC GAILLARD / Reuters / Forum

Mindy Kaling chwali się figurą o 20kg lżejszą…

Niestety i Mindy Kaling oberwało się za „nowy, ulepszony wygląd”.  Na Instagramie fani byli zachwyceni utratą wagi przez gwiazdę, jednak nie wszyscy, „Siostro, odłóż Ozempic”, napisał jeden.

Tak chuda jeszcze nie była. Demi Lovato chwali się płaskim brzuchem

„Jem to, co lubię jeść. Jeśli stosuję jakąkolwiek restrykcyjną dietę, to nigdy tak naprawdę na mnie nie działa. Po prostu jem mniej […] Chciałabym, żeby było coś bardziej soczystego lub dynamicznego w sposobie, w jaki straciłam trochę na wadze, ale tak właśnie to zrobiłam, wyznała w 2021 roku gwiazda.

Według doniesień z Hollywood, Mindy Kaling zdecydowała się schudnąć po powitaniu drugiego dziecka we wrześniu 2020 roku.

Mindy Kaling Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Mindy Kaling Fot.Jeffrey Mayer/JTMPhotos/MediaPunch

Mindy Kaling ”The Mondy Prodject’ (Credit Image: � Armando Gallo/Arga Images via ZUMA Studio)