Emily Ratajkowski zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła, że kilka lat temu, podczas sesji zdjęciowej padła ofiarą Jonathana Ledera. Fotograf miał ją molestować seksualnie. Leder zaprzecza wszelkim zarzutom.

Harvey Weinstein zawarł umowę ze swoimi OFIARAMI. Emily Ratajkowski wbiła mu szpilę

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie seksualne

Modelka szokującym wyznaniem podzieliła się w napisanym przez nią artykule „Kupowanie siebie z powrotem. Kiedy modelka ma własny wizerunek”, który pojawił się na łamach „New York Magazine”. Do zdarzenia miało dojść w 2012 roku, kiedy modelka pojechała na „bezpłatną sesję redakcyjną” do domu Jonathana Ledera. Początkowo Emily pozowała w bieliźnie, jednak z czasem fotograf zaczął częstować ją winem i zaproponował rozbieraną sesję, na co ona się zgodziła.

W chwili, gdy zdjęłam ubrania, część mnie się odłączyła i dryfowała obok, obserwując, jak wspinam się z powrotem na łóżko. Wygięłam plecy i zacisnęłam usta, skupiając się na tym, jak powinnam patrzeć w obiektyw. Jego blask był oślepiający, a ja wypiłam już tyle wina, że zobaczyłam przed oczami wielkie czarne plamy – wyznała modelka.

Ratajkowski wyznała, że była „bardzo, bardzo pijana”. Mimo to pamięta, co zrobił jej fotograf i wyznała, że zaczęła się bronić i instynktownie złapała go za rękę.

Większość tego, co nastąpiło później, była rozmyta, z wyjątkiem tego uczucia. Nie pamiętam całowania, ale pamiętam, jak nagle jego palce znalazły się we mnie. Coraz mocniej i mocniej, popychając i pchając tak, jak nikt nie dotykał mnie wcześniej ani nie dotykał od tamtej pory. To naprawdę, naprawdę bolało. Instynktownie złapałam go za nadgarstek i siłą wyciągnęłam jego palce ze mnie. Nie powiedział ani słowa. Wstał gwałtownie i cicho oddalił się w stronę schodów – wyjaśniła.

Jonathan Leder zaprzecza zarzutom Emily Ratajkowski

„New York Magazine” skontaktował się z Jonathanem Lederem, by poprosić o komentarz w tej sprawie. Fotograf odpiera zarzuty modelki.

Wiesz, o kim mówimy, prawda? To dziewczyna, która była naga w magazynie „Treats!” i skakała nago w teledysku Robina Thicke’a. Naprawdę chcesz, aby ktoś uwierzył, że była ofiarą? – powiedział.

Głos w sprawie zabrała także agencja, reprezentująca Jonathana Ledera. 

Wszyscy jesteśmy głęboko zaniepokojeni, czytając fałszywe oświadczenia pani Ratajkowski w magazynie „New York” w jej niekończącym się szukaniu rozgłosu. Oczywiście pan Leder zaprzecza jej posądzeniom o napaść. To groteskowe i smutne, że jest tak mściwa, aby posunąć się do takich kłamstw – napisano.

ZOBACZ TEŻ:

Tak Emily Ratajkowski wyglądała, kiedy była DZIECKIEM

Jakie operacje plastyczne przeszła Emily Ratajkowski? Jak wyglądała przed?

View this post on Instagram

monday💤

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

🎀

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on