Emily Ratajkowski (32 l.) dawno nie pojawiała się w mediach. Nie miała ostatnio żadnego głośnego romansu czy stylizacji, która wrzuciłaby ją na „jedynki” serwisów internetowych. Teraz jednak wymyśliła coś, co może się przyjąć – przynajmniej ona tak uważa.

TO zdjęcie Emily Ratajkowski nie ma prawa bytu w internecie

Modelka polskiego pochodzenia pochwaliła się Instagramie nowymi błyskotkami z diamentami. Na zdjęciach widać ją w 2 nowych pierścionkach, które przeprojektowała nowojorska marka jubilerska Alison Lou. Prawie 2 lata po tym, jak rozstała się ze swoim mężem Sebastianem Bear-McClardem. Ten miał ją zdradzać z wieloma kobietami.

„pierścionki rozwodowe”, tak podpisała galerię zdjęć Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski i pierścionki rozwodowe

„Stworzyliśmy oryginalny pierścionek zaręczynowy z dwoma kamieniami, który wyznaczył trend… Znowu zaczynamy @emrata Divorce Rings”, napisała marka biżuterii w poście na Instagramie, odnosząc się do swojego oryginalnego pierścionka zaręczynowego, który zapoczątkował trend „ty i ja”.

Emily Ratajkowski i jej sexy sposób na jeansową kurtkę

Kilka lat temu amerykańska marka wylansowała nową tendencję w modzie na pierścionki zaręczynowe, które klasycznie składały się z jednego kamienia lub kamienia ozdobionego mniejszymi. Gwiazdy zaczęły kupować u nich swoje pierścionki zaręczynowe z dwoma kamieniami, które symbolizowały oboje narzeczonych. Na ten wzór oprócz Emily Ratajkowski skusiły się m.in. Megan Fox czy Ariana Grande.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: