Czasem kontrowersyjna Emily Ratajkowski (32 l.) ma znów swoje 2 grosze do dorzucenia w głośnej dyskusji. Tym razem mocno wspiera Sophie Turner w rozwodzie z Joe Jonansem, chwaląc parę za rozstanie z „klasą”.

Dodała również, że „nie ma nic lepszego” niż rozwód po trzydziestce, ponieważ ma się „całe życie” przed sobą, aby dowiedzieć się, czego chce.

Emily Ratajkowski w przezroczystej sukience bryluje na imprezie z gwiazdami

W międzyczasie influencerka polskiego pochodzenia zajmuje się również tym za co jej płacą, a mianowicie modą.

Emily Ratajkowski pojawiła się na premierze kolekcji EmRata x AG Capsule w Moxy LES na Manhattanie. EmRata założyła odważną stylizację z denimu. Jeansowy total look i nowe spojrzenie na denimową kurtkę stworzyło ciekawą całość.

Emily Ratajkowski lansuje nowy styl

Emily Ratajkowski wykorzystała denimową kurtkę jako bluzkę. Kurtka nie była dodatkiem na top, a samym topem. Modelka ją z efektownymi rozszerzanymi dżinsami z rozcięciem i czółenkami z jeansu.

Coś nowego! Emily Ratajkowski w krótkiej fryzurze blond

Emily Ratajkowski po rozwodzie z Sebastianem Bearem-McClardem upiera się, że jest szczęśliwą singielką. Sama rozwiodła się na chwilę po swoich 31. urodzinach, teraz udziela wsparcia kobietom rozwodzącym się po dwudziestce,„Wygląda na to, że wiele kobiet rozwodzi się przed ukończeniem 30. roku życia”.

Emily Ratajkowski Fot. Marechal Aurore/ABACA / Abaca Press / Forum

Emily Ratajkowski Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Emily Ratajkowski w ciąży

Fot. T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski Fot.Forum/Reuters