Okazuje się, że miliarderka Kylie Jenner poszerza swoją działalność. Amerykańskie media spekulują, że jej ostatni wpis na Instagramie oznacza jedno, siostra Kim Kardashian otwiera nowy biznes. Do swojego portfolio dorzuca… projektowanie kostiumów kąpielowych.

Kylie Jenner na kolacji w seksownym topie. Odsłoniła blizny na piersi (ZDJĘCIA)

Stroje plażowe Kylie Jenner

Przed nami sezon plażowy, a kostiumy kąpielowe w czasie wakacji są jak codzienna odzież. W szczególności na urlopie, kiedy na plaży spędza się dużo czasu. A podczas dwutygodniowych wakacji nie można pokazywać się codziennie w tym samym, prawda? Biznes strojów kąpielowych to multimilionowy biznes, w który już kilka lat temu weszła Jessica Mercedes ze swoją marką Moiess czy Emily Ratajkowski ze swoim Inamorata.

Nie wiadomo jeszcze jak nazywać się będzie najnowsza marka panny Jenner, ale można obstawić, że na pewno będzie miała w nazwie wyraz „Kylie”. Można też założyć się o wielkie pieniądze, że najnowsze przedsięwzięcie Jennerki przysporzy jej kolejnych milionów na koncie.

Córka Kylie Jenner, Stormi, w towarzystwie niani bawi się z parku (ZDJĘCIA)

Moda plażowa 2021 wg gwiazd

Można by pomyśleć, że zbyt wiele nie da się wymyślić w kategorii mody plażowej. Jednak historia uczy nas tego, że da się wszystko, a już w szczególności z takim followingiem, jaki ma Kylie. Na dzień dzisiejszy jej konto w social mediach obserwuje bagatela – 233 milionów osób, łącznie z autorką tego oto tekstu. Mimo, że w trendach są jednoczęściowe kostiumy, w naturalnym, sportowym stylu, gwiazda stawia coś bardziej z jej podwórka – sexy, skąpo i wyzywająco.

Kylie Jenner dzieli się wspólnymi zdjęciami Stormi z tatą. UROCZE!

Na ostatnich dwóch postach na Instagramie Kylie Jenner można zobaczyć gwiazdę w połyskującym bikini. Skąpe majtki w stylu lat 90. opierające się na bujnych biodrach influencerki i góra z głęboko wyciętymi miseczkami. A wszystko w delikatnych odcieniach beżu. Na kolejnym zdjęciu prezentuje się na jachcie w srebrnej wersji bikini z klasycznymi miseczkami, ozdobionymi na jednym ramiączku metalową wstawką. Jak oceniacie najnowsze dzieło Kylie Jenner?

Sonda

poll-violet

Podobają ci się kostiumy kąpielowe Kylie Jenner?