Emily Ratajkowski (31 l.) została sfotografowana w ostatni piątek w Nowym Jorku. Modelka polskiego pochodzenia miała na sobie casualowy zestaw, którego najmocniejszym elementem była czerwona kurtka brytyjskiej marki Barbour. tej samej, którą kochała królowa Elżbieta II. A którą nosiła również księżna Diana, nosi księżna Kate i cała masa brytyjskich arystokratów.

Emily Ratajkowski jest biseksualna, a co z Bradem Pittem?

Emily Ratajkowski połączyła ją z białą koszulką, odsłaniającą brzuch, czarnymi spodniami i prostymi Vansami. Kurtka, którą ma na sobie celebrytka pochodzi z kolekcji Barbour x Noah i kosztuje ok. 3000 złotych.

Emily Ratajkowski jako samotna mama

Od niedawna samotna mama szczerze rozmawiała o wychowywaniu dzieci z Julią Fox (32 l.) w jej podcaście „High Low with Emrata”. Modelka i aktorka jest matką półtorarocznego Sylvestra, Fox jest również samotną matką Valentino, chłopca niemal w tym samym wieku, co synek Ratajkowski.

Naga Ratajkowski z 1,5 rocznym synem w wannie. Internet grzmi

Matki małych chłopców mówiły o patriarchacie i tym, że próbują balansować ich „męskość”, „Jest mi tak smutno, gdy pomyślę o kimś, kto próbuje ich zahartować na mężczyzn, wyznała Fox.

Emily Ratajkowski zgodziła się z rozmówczynią, po czym stwierdziła: „w tym miejscu patriarchat rani mężczyzn, ponieważ czuję, że mężczyźni są naprawdę represjonowanymi jednostkami… Nienawidzę tego, co robi się mężczyznom”.