Emma Watson (33 l.) przyznała, że była mocno „zmieszana” niezrozumiałym dla niej podekscytowaniem innych nastolatków alkoholem, ponieważ była przyzwyczajona do picia wina zmieszanego z wodą „odkąd była dzieckiem”.

Jak donosi brytyjski Financial Times aktorka opowiedziała, jak jej ojciec częstował ją alkoholem podczas lunchu, więc gdy jej nastoletni rówieśnicy zachwycali się „zakazanym owocem”, ona nie mogła zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. A czemu w ogóle mowa o alkoholu?

To w nim Emma Watson kochała się na planie „Harry’ego Pottera”

Emma Watson ma zamiar bowiem wprowadzić na rynek nową markę ginu premium, Renais, wraz ze swoim młodszym bratem Alexem. Po wycofaniu się z centrum uwagi po swoim ostatnim filmie w 2019 roku, Emma Watson skupiła się na produkcji alkoholi, które są biznesem jej rodzinnym od kilku lat.

Emma Watson królową alkoholi

Podczas wywiadu dla luksusowego dodatku do magazynu „Financial Times”, na którego okładce pojawia się z Alexem – Emma wyjaśnia, że smak alkoholu nie jest dla niej niczym nowym.

Emma Watson DLATEGO prawie zrezygnowała z roli Hermiony

„Byłam dość zaskoczona, gdy inne dzieci były naprawdę podekscytowane pomysłem zdobycia alkoholu. […] Mój tata dawał mi wino i wodę na lunch, odkąd byłam dzieckiem. Więc jako nastolatka byłam dość zdezorientowana, bo wszyscy myśleli, że alkohol to zakazany owoc.”

Jak uważacie? Czy podawanie alkoholu dzieciom w młodym wieku to dobre rozwiązanie?