Aż trudno uwierzyć, że od filmowej premiery pierwszej części „Harry’ego Pottera” minęło 20 lat. Z tej okazji wkrótce na antenie HBO Max, obsada słynnej sagi spotka się znów w rocznicowym nagraniu. W związku z tym odtwórczyni jednej z głównych ról zebrało się na wspominki. Emma Watson zdradza w kim podkochiwała się na planie.

Hermiona zakochana w Draco Malfoy

W wywiadzie dla ET Canada aktorka zdradziła dla kogo po raz pierwszy jej serce zabiło mocniej. Miało to miejsce na planie „Harry’ego Pottera”,a jej wybrankiem okazał się Tom Felton, odtwórca roli Draco Malfoy’a.

Emma Watson ma nowego (przystojnego) chłopaka (ZDJĘCIA)

„Weszłam do pokoju, w którym mieliśmy korepetycje. Zadanie, które zostało mu przydzielone, polegało na narysowaniu tego, jak według niego wygląda Bóg, a Tom narysował dziewczynę w czapce odkręconej do tyłu na deskorolce. I po prostu nie wiem, jak to powiedzieć – po prostu się w nim zakochałam” – powiedziała Emma.

Kiedy Emma i Tom spotkali się po raz pierwszy, kiedy Emma miała 11 lat, a Tom 14.

„Był trzy lata starszy, więc była dla niego kimś w rodzaju „młodszej siostry” ”.

Mimo że przez lata plotkowano, że dziś 34-letnia Emma i Tom nigdy się tak naprawdę nie spotykali.

Czy plotki o związku Toma Feltona i Emmy Watson są prawdziwe?

„Wydaje mi się, że kiedyś siedziałem w charakteryzatorni, a ktoś powiedział coś w stylu:„ Tak, podkochiwała się w tobie ”- wspomina Tom. „Od tamtej pory stałem się dla niej bardzo opiekuńczy. Zawsze miałem do niej słabość i to trwa do dziś” – kontynuował. „Zawsze istniało coś takiego, nie wiem, jakby pokrewieństwo”.

Aktualnie Emma Watson spotyka się od blisko trzech lat z Leo Robintonem, zaś Tom Felton pozostaje aktualnie singlem. Pasowali by do siebie w dorosłym życiu?

Emma Watson zmienia zawód? Aktorka będzie podbijać branżę mody

London, UNITED KINGDOM – *EXCLUSIVE* – W Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Tom Felton attending the Fashion Awards 2021 at the Royal Albert Hall, Kensington Gore, London. Picture date: Monday November 29, 2021.,Image: 645487527, License: Rights-managed, Restrictions: Use subject to restrictions. Editorial use only, no commercial use without prior consent from rights holder., Model Release: no, Credit line: Ian West / PA Images / Forum

Emma Watson w zarządzie Kering

Emma Watson/fot. Forum

Emma Watson w zarządzie Kering

Emma Watson/fot. Forum