Emmanuel Macron od kilku tygodni walczy w wyścigu o fotel Prezydenta Francji. Jego konkurentką jest Marine Le Pen – eurosceptyczna i antymuzułmańska kandydatka, która depcze mu po piętach. Macron jeszcze niedawno był skupiony raczej na agresji rosyjskiej i rozmowach telefonicznych z Putinem, niż na prowadzeniu kampanii wyborczej, ale od dwóch tygodni wykazuje pełną mobilizację.

Emmanuel Macron przyleciał do Polski, ale nie ma z nim żony, Brigitte Macron (ZDJĘCIA)

Emmanuel Macron kusi gołym torsem

Emmanuel Macron próbuje przekonać do siebie elektorat lewicowy, dlatego też ostatnio na wielkim wiecu w Marsylii przedstawił całą serię ekologicznych postulatów. Zapowiedział gwałtowną walkę z plastikiem i rozbudowę energetyki nuklearnej oraz odnawialnej.

Emmanuel Macron, francuski prezydent elekt, ma na swoim koncie PORYWAJĄCY ROMANS

Prezydentowi Francji podczas kampanii towarzyszy fotograf, który próbuje złapać jego wyjątkowe momenty. Teraz fotograf opublikował zaskakujące zdjęcie Macrona na Instagramie, o którym głośno zrobiło się nawet w Polsce. Na zdjęciu widzimy, jak francuski przywódca siedzi swobodnie na kanapie z rozpiętą koszulę. To niecodzienny widok, aby prezydent jakiekolwiek kraju był widziany w takim wydaniu.

Czy dzięki temu ujęciu, damski elektorat pobiegnie do urny, aby zagłosować właśnie na Emmanuela Macrona?

Prezydent Francji na wakacjach z 66-letnią żoną: On bez koszuli na motorówce, a ona…

Emmanuel Macron i Brigitte

Emmanuel Macron i Brigitte Fot. POOL / Reuters / Forum

Emmanuel Macron, Andrzej Duda, fot. Niemiec/AKPA

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron Fot. Forum, Mega Agency