Esmeralda Godlewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w Polsce. Zaistniała razem z siostrą, Małgorzatą wykonując świąteczne utwory na YouTubie.

Stare zdjęcia Esmeraldy Godlewskiej

Atencyjna Esmeralda Godlewska o protestujących kobietach: „Pie*rzyć Wasz protest”

Esmeralda Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Co chwilę próbuje zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio poparła wyrok TK ws. abrocji. Napisała, że protesty kobiet są  niezgodne z wiarą chrześcijańską. Z kolei w lipcu odgrażała się, że ujawni prawdę o Radku Majdanie, który podobno miał bawić się w Zatoce Sztuki w Sopocie.

Dzisiaj celebrytka przyjęła inną taktykę podtrzymywania zainteresowania. Opublikowała na Instagramie swoje stare zdjęcia. Może nie byłoby sensacji, gdyby nie fakt, że siostry Godlewskie są miłośniczkami zabiegów i medycyny estetycznej.

Pobita Godlewska twierdzi, że została zgwałcona. Jest cała posiniaczona

Na początku pokazała zdjęcie, na którym ma zaledwie 13 lat. Można zauważyć, że już wtedy nie wyglądała na swój wiek. Miała długie, czarne włosy i piękne oczy.

Kiedyś się miało 13 lat😅 Już zapomniałam jakie piękne długie gęste włosy miałam. A Wy macie zdjęcia z okresu nastoletniego? – napisała Esmeralda.

Esmeralda Godlewska w obronie Jarosława Bieniuka: Nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce

Następnie pokazała, jak wyglądała w wieku 18 lat. Już wtedy chętnie eksponowała swoje wdzięki i brała udział w odważnych sesjach. Można też zauważyć, że miała znacznie mniejsze piersi i naturalną twarz.