Ewa Chodakowska postanowiła ostatecznie rozprawić się z internetowym hejtem na swój temat. Szczególnie bolą ją komentarze wytykające jej, że wciąż nie ma dzieci.

Fani do Chodakowskiej: Zrobisz wszystko dla pieniędzy!

Pod zdjęciem prezentującym jej szczupłą sylwetkę, zamieściła wyrywki bolesnych opinii fanów:

– Przestałaby w końcu podbierać siostrze dzieci.. mogłaby już mieć swoje

– Współczuje ci.. życie bez dzieci nie ma sensu

– Żal mi cię! Jako kobieta w zaawansowanym wieku nie masz dzieci.

Krytykę skomentowała:

– Czy mnie się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciąże przeszkadza „kilku” osobom.. Mało tego .. Cześć kobiet GROZI ciążą, sugerując, ze PO będę gruba, brzydka i zaniedbana.. teksty „zobaczymy czy dalej tak będziesz taka ………. jak urodzisz”

[…] Wyszłam za mąż w wieku 32 lat.. wcześniej – przez kilka lat – byłam nazywana starą panną.. Boże jak dobrze, ze nie uległam tej idiotycznej presji…

Chodakowska z różańcem na szyi. Fani: Usta od skalpela!

Fanom Chodakowskiej nie podoba się, że trenerka może pochwalić się idealną sylwetką i poukładanym życiem. Wtykają nos w nieswoje sprawy?

"Ewa, a Ty? kiedy planujesz dziecko? Bo wiesz.. zegar tyka" 🤔🤔 "Przestałaby w końcu podbierać siostrze dzieci.. mogłaby już mieć swoje" 😅 "Współczuje ci.. życie bez dzieci nie ma sensu" 😳 "Zal mi cię! Jako kobieta w zaawansowanym wieku nie masz dzieci" 😱😱😱 Czy mnie się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciąże przeszkadza "kilku" osobom.. Mało tego .. Cześć kobiet GROZI ciążą, sugerując, ze PO będę gruba, brzydka i zaniedbana.. teksty "zobaczymy czy dalej tak będziesz taka ………. jak urodzisz" … 😳😳 Ba! Część życzy mi, żeby mój związek się rozpadł, a winą była ciąża / dziecko: "zobaczymy czy tak będzie cię kochał, jak będziesz miała dziecko i dom na głowie" 😳😳Babki .. to jak to jest? Ciąży życzy sie w dobrych czy złych intencjach? 🤔🤔 Macierzyństwo to jakaś kara… Presja? .. obowiązek? .. spełnienie się jako kobieta? .. czy kobieta bez dziecka to jakis twór bliżej nieokreślony? 🤔🤔 O co chodzi? Bo kobieta bez dziecka to bezduszna egoistka zapatrzona tylko w swoje potrzeby? 😱 Babki.. Same sobie gotujemy ten los.. Nie oczekujmy od innych, ze będą żyć jakby ich życie należało do nas.. Jestem tu gdzie chce być 💪🏽💪🏽 Żyje tak jak chce żyć ❤️️❤️️ Jestem tym kim chce być 🐎🐎 Jestem spełniona‼️❤️ Jeśli się zdecyduje na macierzyństwo w niedalekiej przyszłości, to będzie to moja i tylko moja sprawa.. Jeśli się nie zdecyduje, to nie.. I nic nikomu do tego.. Nie ma mnie co żałować.. nie ma co mi na siłę zmian życzyć 😉 Nie chce być nikim innym jak sobą.. Ale dziękuje za troskę.. 😘😘😘 A! Wyszłam za mąż w wieku 32 lat.. wcześniej – przez kilka lat – byłam nazywana starą panną.. Boże jak dobrze, ze nie uległam tej idiotycznej presji.. dziś najpewniej byłabym już po rozwodzie.. A tak!! PURE LOVE EWRYDEJ! PS. Żyj i daj żyć 😉 PS2. Kochane, to nie tak, ze się staram, ale zajść w ciąże nie mogę – pytania o ciąże nie łamią mi serca.. ale ileż można.. Miłego wieczoru ❤️ #photo by @stareoness 🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)