Choć jeszcze niedawno przekonywała, że zapuszcza włosy, jak każda kobieta z dnia na dzień zmieniła zdanie i dziś ma nową fryzurę. Ewa Chodakowska podjęła kobiecą decyzję i postawiła na ostre cięcie.

Ewa Chodakowska pokazła na Instagramie nową fryzurę – teraz ma blond boba

Co tam Nobel; Małgorzata Rozenek-Majdan ma BOBA!

Na Instagramie trenerki możemy zobaczyć, jak przebiegała metamorfoza w wielkim skrócie. Ewa zamieściła bowiem filmik nakręcony podczas pracy fryzjera.

Long bob Chodakowskiej został zamieniony na bardzo zgrabnego, uroczego boba. Nowa fryzura odjęła gwieździe lat i dodała jej seksapilu!

Naszym zdaniem nowa fryzura to strzał w dziesiątkę! A Wam jak się podoba?

Kim Kardashian zdjęła doczepy. Ma teraz krótkiego boba (ZDJĘCIA)

Ewa Chodakowska w nowej fryzurze – blond bob na Instagramie

View this post on Instagram

A! I jeszcze jedno ❤️ odnośnie moich kosmetyków ❣️❣️❣️Wiesz, że z największą troską dbam o każdą z Was. Dlatego stworzyłam HIPOALERGICZNY wariant bezzapachowy @bebiocosmetics z siemieniem lnianym. Akurat ten wariant poddaliśmy laboratoryjnej specjalnej ocenie i badaniom składu i otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że wspomniany wariant nadaje się także dla kobiet w ciąży! ❤️❤️❤️ Bardzo mi zależało na tym, aby z całą pewnością i przekonaniem móc polecać ten produkt dla kobiet w tak wyjątkowym czasie 🤰🏼❤️ Idealny i bezpieczny dla przyszłych i świeżo upieczonych mam karmiących piersią ❣️❣️❣️ BEZZAPACHOWY – ryzyko alergii jest sprowadzone do minimum. Ten wariant rekomenduję nie tylko mamom, ale też osobom z wyjątkowo wrażliwą skórą skłonną do podrażnień i alergii, a nawet ze skłonnościami do atopii ❣️❣️❣️ Jeśli drażnią Cię zapachy w kosmetykach to też śmiało sięgnij po balsam, żel pod prysznic i dezodorant z dodatkiem siemienia lnianego. Tym razem poluj na niego w sklepie www.bebio.pl oraz na www.bebiocosmetiqs.pl @rossmannpl jeszcze nie wprowadził tego wariantu do sprzedaży, ale to nie kłopot! Zakupy w Internecie są przecież szalenie wygodne. PS. Oczywiście moje kosmetyki są WEGAŃSKIE i NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH ❣️❣️❣️ #bebiocosmetics #misjachoda

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA