Ewa Chodakowska ostatnio swoją wypowiedzią po występie Pauliny Krupińskiej z Klaudią Halejcio sporo namieszała. Zaczęło się od tego, że jurorka zachęciła Krupińską do ciężkiej pracy na treningach. Stwierdziła, że Paulinie z jej urodą pewne rzeczy przychodzą bardzo łatwo. Dodała, że oczekuje od Pauliny większego zaangażowania.

Brakowało Wam kłótni u gwiazd? Ewa Chodakowska zarzuciła Paulinie Krupińskiej MANIPULACJE

Po tej wypowiedzi Miss Polonia na Instagramie zaczęła tłumaczyć, że ma problemy z żebrami i fizjoterapeuta polecił jej nie wychodzić na parkiet. Po odcinku na Ewę wylała się fala krytyki, że skrytykowała Paulinę, kiedy ona miała kontuzję. Chodakowska postanowiła się wytłumaczyć na Instagramie. Napisała, że modelka „manipuluje” wypowiedzią swoich fanów i zbyt bardzo zabarwiła swój opis kontuzji.

Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy – ten program jest wymagający – a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz!

– napisała Chodakowska.

Ewa Chodakowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Jednak to nie koniec kłótni. Sytuacja stała się znacznie poważniejsza. Prawdopodobnie panie spotkają się na rozprawie sądowej. Manager Ewy Chodakowskiej w rozmowie z Pudelkiem powiedział, że sprawą zajmie się prawnik.

Paulina Krupińska wydała oświadczenie – czy jej konflikt z Ewą Chodakowską skończy się w sądzie?

Nie będziemy więcej komentować tej sprawy. Mogę jedynie potwierdzić, że sprawą zajmie się prawnik

– powiedział Pudelkowi manager trenerki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

BÓG i Kobiety - te dwie wartości są niezmienne w moim życiu i o nie walczę. Zawsze. Dlatego, choć nie chciałam wchodzić na ten poziom dyskusji, odniosę się do zarzutów pod moim adresem, z jakimi mierzę się po wczorajszym odcinku Dance Dance Dance. Po pierwsze: w żaden sposób nie zamierzałam swoimi słowami urazić Pauliny Krupińskiej. Uważam, że moja opinia, że dostała w pakiecie wszystko i urodę, i ciało jest komplementem, za który każda kobieta, która potrafi przyjmować komplementy, dziękuje. Tej świadomości życzę Paulinie. Podziwiałam ją i chyliłam czoła, bo - mimo, iż sama nie mam dzieci, co zostało mi to po raz milionowy wypominane - obserwowałam, jak Paulina rach ciach wraca do formy po urodzeniu pierwszego, jak i drugiego dziecka, jak sama przyznaje nie ćwicząc. No i gra! To powiedziałam w programie a nie to, co przedstawiła Paulina w swoich mediach społecznościowych i co powieliły dalej media. To jest MANIPULACJA. Pomijam fakt, ze bardzo wysoko oceniłam w punktach zarówno duet jak i solówkę Pauliny - przy ocenie solówki, padło z moich ust bardzo dużo pochwał, wykonanie było lepsze niż w duecie - tego już nikt nie zauważył! Po drugie: od 10 lat walczę o każdą jedną z Was i Wy wiecie najlepiej, że każda jedna z Was jest dla mnie tak samo ważna. Dlatego przykro mi, że mój pozytywny przekaz w stronę Pauliny, mający być dla niej motywacją - bo każda z Was wie, że czasem jedynie pożądny kopniak w tyłek potrafi nas zmotywować - został odebrany jako krytyka jej osoby i próba podstawienie jej nogi. Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę. Nie chcę ich nawet tu przytaczać. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy - ten program jest wymagający - a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz! Po trzecie: moją rolą jurora w programie jest OCENA. Dlatego, warto nauczyć się ją przyjmować z klasą. Dobrego dnia! Wracam do pracy.

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska
Paulina Krupińska Klaudia Halejcio