Dziś odbyła się już 8 gala Fame MMA. Walki z udziałem celebrytów cieszą się ogromną popularnością. Tym razem gwiazdą wieczoru byli Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Jak zwykle duże emocje wzbudziła również walka kobiet. Najman, który walczył z Don Kasjo został zdyskwalifikowany!

Kim jest Marta Rentel? Nowa uczestniczka FAME MMMA

Fame MMA 8 – wyniki

Jako pierwsi do walki stanęli Gamou i Szewcu. Gamou zwyciężył w drugiej rundzie, jego przeciwnik musiał się poddać. Jako kolejni zmierzyli się ze sobą Piotr Pająk i Alan Kwieciński. Walka była wyrównana jednak zwyciężył Alan. W klatce pojawili się Patryk „Mortalcio” Baran i Mariusz „Hejter” Słoński. Zwyciężył Mortlacio w trzeciej rundzie, jego przeciwnik się poddał.

Następna była walka kobiet. Zmierzyły się ze sobą Kamila „Zusje” Smogulecka, która zasłynęła dzięki teledyskom Donatana oraz Dagmara Szewczyk, modelka i ring girl.

Zusje zaczęła mocnym ciosem i zwyciężyła już w pierwszej rundzie. Szewczyk ją obaliła, ale Zusje szybko odwróciła pozycję i okładała przeciwniczkę ciosami od góry. Niespodziewanie sędzia przerwał walkę, ku zaskoczeniu Dagmary. Zapewnia, że mogła walczyć dalej. On zdecydował, że nie reagowała na jego komendy i się nie broniła.

Kacper Blonsky ze łzami w oczach o tym dlaczego odszedł z Team X

Jako kolejni zmierzyli się ze sobą Piotr Szeliga i Piotr „Bestia” Piechowiak. Bestia zwyciężył w drugiej rundzie. Paweł Tyburski z „Love Island” walczył z Gabrielem „Arab” Al-Sulwi i przegrał.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka i Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzyli się ze sobą w formule kickboxingu. Wiewiór zwyciężył jednomyślną decyzją sędziów.

Zaraz po nich w klatce stanęli Michał „Sobota” Sobolewski i Filip Marcinek. Zwyciężył Marcinek.

Tak się biły Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz w ringu FAME MMA 3 – kto wygrał? (ZDJĘCIA)

Na koniec zostały dwie walki wieczoru. Jako pierwsi zmierzyli się Marcin Najman i Don Kasjo w walce na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Zakończyła się ona wielką awanturą, Najman obalił przeciwnika, za co otrzymał minusowy punkt, a następnie próbował go kopnąć i został zdyskwalifikowany! Po decyzji sędziego, znów się na niego rzucił. Interweniowała ochrona.

Przepraszamy Kasjusza. To miało być inne widowisko. Do tego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co się wydarzyło. Przepraszam widzów. Nie takiego widowiska chcemy – powiedział Krzysztof Rozpara, jeden z szefów Fame MMA.

 

Na końcu zmierzyli się ze sobą Marcin Dubiel i Kacper Blonsky, youtuberzy, którzy razem brali udział w projekcie Team X. Po tym, jak Blonsky wyprowadził się z wspólnego domu, ich stosunki uległy znacznemu pogorszeniu.

Walka zaczęła się mocnym atakiem Dubiela, ale ostatecznie Blonsky sprowadził go do parteru. Wygrał w trzeciej rundzie.

A Wy za kim byliście?

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky na Fame MMA 8

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky na Fame MMA 8 fot. Instagram/famemmatv

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky na Fame MMA 8

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky na Fame MMA 8 fot. Instagram/famemmatv

Kacper Blonsky wygrał Fame MMA

Kacper Blonsky wygrał Fame MMA fot. Instagram/famemmatv