Team X jest projektem założonym przez Stuu Burton’a, w którym wzięli udział: Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin i Kacper Blonsky. Cała ekipa zamieszkała w wielkiej willi w Konstancinie-Jeziornej.

Team X – co to jest?

W listopadzie Blonsky przestał pojawiać się na filmikach. Można było zauważyć, że atmosfera w domu jest nie najlepsza. Wszyscy z ekipy omijali temat Kacpra, dlaczego już go nie ma w domu. Później do tego doszedł Michał Gała, który pojawił się w „Domu x” na początku grudnia, a już dwa miesiące później ich opuścił.

Dziewczyna Stuu o ODEJŚCIU Michała Gały z Teamu X: „Źle się z tym czuje, bo ja tę osobę znalazłam”

Fani od miesiąca domagają się wyjaśnień, co się dzieje w ekipie. Natomiast Stuu non stop odkłada ten temat, tłumacząc, że nie chce wprowadzać widzów w błąd i jak wszystko się wyjaśni, to nagra o tym film. Rzecz jasna agencja Spotlight zabroniła Kacprowi się wypowiadać na ten temat.

Blonsky w czasie domowej kwarantanny wybuchł i postanowił wymusić na Stuu wyjaśnienia. Na początku na instastory oznaczył wszystkich z ekipy i poprosił ich o wytłumaczenie, co się działo przez ten czas w willi. Natomiast cała ekipa, w tym jego dziewczyna Julia Kostera powiedzieli, że nie chcą mieszać się w jego sprawy i są teraz poważniejsze problemy, jak pandemia koronawirusa.

Wtedy „Największy polski crusher” zarzucił Dubielowi, że jak był w tarapatach po wyjeździe do Kenii, to wszyscy stali za jego murem, a teraz o wszystkim zapomniał…

Marcin też nie wytrzymał i wyrzucił z siebie parę gorzkich słów:

Smolasty, Pisarek, Stuu i inni influencerzy na imprezie znanych marek

Wczoraj Kacper nagrał live’a, na którym przeczytał z łamiącym głosem swoje oświadczenie:

Dużo osób chyba nierozumie, o co mi chodzi. Wiele osób myśli, że już się wybiłem i nie chce mieć z nimi nic wspólnego i tu pojawia się największy błąd. Jestem wdzięczny Stuartowi za szanse, jaką otrzymałem, dołączając od teamu. Od dawna próbowałem tworzyć na YouTubie, lecz nigdy nie udało się mi się tyle osiągnąć, jak będąc w teamie – zaczął Kacper.

Tłumaczy, że to Stuart zauważył jego potencjał i postanowił coś z tym zrobić – mieli dobre relacje, nagrywali filmy jeszcze przed projektem, które sprawiały im wiele radości (…)

Niestety wiesz też, dlaczego to wszystko się popsuło. Wiem, że oglądasz to i wszystko strasznie przeżywasz, też wiesz jak, ja to strasznie przeżywam i jakie piętno odcisnęło to na moim życiu – wyznał.

Wspomina, że nazywali się przyjaciółmi, siedzieli po nocach i myśleli, jak to wszystko usprawnić, cieszyli się, że robią coś wielkiego.

Pamietam jak to wszystko doceniałeś i to najbardziej mnie boli, pamietam jak bardzo się w to zaangażowaliśmy. Niestety pamiętam też moment, gdy zaczęło się to wszystko psuć. Pamiętam jak zauważyłem, że jednak czymś się różnimy, pamietam, jak ci czegoś odmówiłem, bo było to po prostu sprzeczne ze mną. Pamiętam jak w ciągu chwili potrafiłeś zapomnieć o tym wszystkim i powiedzieć mi „kim ty k…wa jesteś, żeby tak do mnie mówić” – zdradził Blonsky.

Tłumaczy, że wtedy to wszystko pękło, zauważył, że są z Stuartem na tych samych torach, ale obierają zupełnie inny cel.

Najdziwniejsze jest to, że ty ten cel zaszczepiłeś mi w głowie, że wspólnie będziemy się spełniać, rozwijać i bawić (…) Nie mówię, że Ci na tym nie zależało, ale ponad tym było coś ważniejszego – PIENIĄDZE. Pamiętam, jak w nasze konflikty włączyłeś osobę mi bardzo ważną, gdzie naopowiadałeś złych rzeczy z mojej przeszłość. To jest cios poniżej pasa – wyznał.

Mówi, że udało mu się to wszystko Stuartowi wybaczyć, aby spróbować naprawić relacje i dogadać się, ale nie udało im się znaleźć wspólnej drogi.

Poskromiłem swoją złość i emocje, żeby to wszystko zapomnieć, lecz ty cały czasz dokładałeś swoją cegiełkę, żeby to się nie udało (…) Każdy w końcu pęka i ja pękłem wczoraj – wyznał Kacper.

View this post on Instagram

Kogo oglądaliście pierwszego z Teamu X? 🤪

A post shared by Stuart Kluz-Burton (@stuuburton) on

Dodaje, że chciałby mieć to już wszystko za sobą, zamknąć ten rozdział i zacząć coś robić.

Sam mówiłeś, że we mnie wierzysz to może daj mi w końcu rozwinąć skrzydła. Chciałem to wszystko załatwić z tobą prywatnie, ale co mam zrobić, skoro prywatnie jesteś całkiem innym człowiekiem. To może ten internetowy Stuart wszystko zrozumie, skoro jest taki wspaniałomyślny (…) – zaapelował do Stuarta Kacper.

To on teraz rządzi Internetem. Kacper Blonsky POTWIERDZIŁ związek z Julią Kosterą!