Ewa Farna (26 l.) kilka miesięcy temu urodziła dziecko, ale z tego powodu nie zwalnia tempa w pracy. Artystka pracowała nad nowym materiałem, który już jest dostępny w sieci. To piosenka nagrana ze Smolastym, czyli Norbertem Smolińskim (24 l.).

Ewa Farna PIERWSZY raz tak szczerze o swoim macierzyństwie: Byłam pełna obaw

Ewa Farna nagrała ze Smolastym

Gwiazdy coraz częściej zaczynają łączyć swoje siły i pracują w duetach. Często przy tym łączą różne od siebie gatunki muzyczne i już chyba nikogo to nie dziwi. Jednak duet Farna i Smolasty jest zaskakujący i niewiele osób spodziewało się, że właśnie ta dwójka mogłaby nawiązać współpracę. Utwór „Pełnia”, który nagrała ze Smolastym, jest w innym klimacie niż dotychczasowe single Farnej. Większość internautów jest zachwycona „Pełnią”. Jednak nie wszyscy. Są osoby, które uważają, że solowe piosenki wokalistki są znacznie lepsze.

Potrafisz zaskakiwać i tym razem znowu się udało, bo nie ukrywam, że po cichu liczyłam na singiel bardziej od Ciebie. Szkoda. Utwór fajny, radiowy jak na singla przystało. Brakuje powera i tego pazura jak w Echo. Smolasty trochę średnio wypada przy Twoim wokalu. Jeśli piosenka będzie grana na koncertach, to pewnie tam się dopiero bardziej przekonam. Na razie miło się słucha, coś nowego. Fajnie, że lubisz poeksperymentować w stylach muzycznych. Ważne, żeby czuć się w tym dobrze. Oby do następnego singla lepszego i bardziej Twojego. P.S. wciąż podziwiam łączenie tego wszystkiego z rolą świeżo upieczonej mamy! Szacun – czytamy na Instagramie Farnej.

Ewa Farna odniosła się do tych słów.

To jest feat ze Smolastym, nie tylko mój numer. Nie porównujmy, będzie nam lepiej w życiu. Dziekuję – tak, tak dla mnie też coś nowego, inne brzmienie, w którym  jednak czuje się super i ja tam czuje dużo powera. Power to już dzisiaj nie gitara elektryczna w numerze. I dziękuję za te słowa, bo jak piszesz, łączyć koncerty, planowanie tras, prowadzenie firmy i domu oraz dzieciaka, to jestem sama zdumiona, że utwór wyszedł i mi się od początku mega podobał – wytłumaczyła artystka.

Ewa Farna&Smolasty – „Pełnia”

Warto zwrócić też uwagę na datę premiery utworu „Pełnia”. Nie jest przypadkowa! 10 stycznia przypada, pierwsza w tym roku, pełnia Księżyca. Poniżej możecie posłuchać utworu „Pełnia” Ewy Farnej i Smolastego.

ZOBACZ TEŻ:

Ewa Farna o zarabianiu na dziecku: Sypały się propozycje promowania cyckonoszy do karmienia….

Ewa Farna w złotej mini na scenie 3 miesiące po urodzeniu syna (ZDJĘCIA)

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Chłopiec urósł, a ona wygląda pięknie!

 

Sonda

poll-violet

"Pełnia" Farnej i Smolastego to HIT?

1
Ewa Farna w złotej sukience mini

Mega!

2

Nie podoba mi się

Ewa Farna nagrała piosenkę ze Smolastym/ fot. Kurnikowski/AKPA

Smolasty i Ewa Farna nagrali piosenkę/fot. Kurnikowski/AKPA