Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po sukcesie piłkarza w Lidze Mistrzów, postanowili wybrać się na urlop. Trenerka pokazała zdjęcie z mężem, a internautki zwróciły uwagę na jej paznokcie.

HIT! Anna Lewandowska z wielkim brzuchem i sztucznymi pośladkami tańczy do „Single Ladies”

Anna Lewandowska z obdrapanymi paznokciami

Anna Lewandowska przez ostatni czas relacjonowała na Instagramie swój powrót do formy po ciąży. W maju urodziła córeczkę Laurę. Pokazywała swój jeszcze nieidealny brzuch, za co bardzo dziękowały jej fanki.

Teraz znowu Ania udowodniła, że jest jak każda z nas. Internautki dopatrzyły się na zdjęciu obdrapanych paznokci, z których zeszła część lakieru.

Nawet taka błahostka jak to, ze masz Aniu poodpryskiwane paznokcie jak większość z nas kobiet 😅🙈udowadniasz, ze jesteś dokładnie taka sama kobieta jak każda z nas, z drobnymi niedoskonalosciami oczywiście , nie udajesz nikogo ważniejszego.

Anna Lewandowska wita Roberta CZUŁYM pocałunkiem po jego wygranej w Lidze Mistrzów

Lewa przyznała, że nie zdążyła ich zrobić.

🤭🤭nie zdążyłam zrobić przed wyjazdem 🤪

Kolejna fanka napisała:

Za to jesteś WIELKA i Kochana normalna dziewczyna ♥️

View this post on Instagram

Priceless time with family ❤️ Thank you for your messages, for the shares and comments regarding my yesterday's post. My life is based on working with women, on building a healthy relationship between us, based on honesty and support ❤️ ______________________ BEZCENNY CZAS Z RODZINĄ @_rl9 ❤️ _________ Dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, za udostępnienia i komentarze, które otrzymałam pod wczorajszym wpisem. Moje życie to praca przede wszystkim z Wami KOBIETAMI , to budowanie zdrowej relacji między nami, opartej na szczerości i WSPARCIU , a także MOTYWOWANIE i INSPIROWANIE do zmian na lepsze, bo ZDROWSZE 🙏 Jestem z Wami całym sercem. ZAWSZE. Jest mi ciepło na serduchu i czuję się naprawdę wzruszona za docenienie mojej pracy. Trwające wyzwanie pokazało jak dużą ale i wartościową społeczność zbudowaliśmy 🥰 Całym ❤️ z Wami! Wasza Ann❤️ #annalewandowska #team #women #healthyteam

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie sprzed lat. Pozuje z Anną Lewandowską. „Nie było i nie ma Roberta”

Też nie zawsze macie zrobione paznokcie?;)

Anna Lewandowska na evencie Calzedonii

Anna Lewandowska na evencie Calzedonii fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Anna Lewandowska na premierze swojej książki "Baby by Ann"

Anna Lewandowska na premierze swojej książki „Baby by Ann” fot. Andrzej Hulimka / Forum