Roksana Węgiel (14 l.) jak na tak młody wiek może poszczycić się tym, że jest jedną z najpopularniejszych, młodzieżowych gwiazd na polskiej scenie.

Czy Roksana Węgiel PROWOKUJE ubraniami? Piosenkarka odpowiada na krytykę Blanki Lipińskiej

Roksana Węgiel rozpoczęła nowy rok szkolny w asyście policji

Młoda wokalistka stara się wykorzystywać swoją popularność do promowania słusznych akcji społecznych. Tym razem Roksana postanowiła wziąć udział w kampanii „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tego projektu piosenkarka w towarzystwie policji zjawiła się na rozpoczęciu roku szkolnego w Sosnowcu. Jej zdjęcia w asyście policji wywołały spore zamieszanie w sieci, uspokajamy zatem, Roksana Węgiel nie potrzebowała ochrony.

Piosenkarka pokazywała najmłodszym, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Gwiazda zwróciła również uwagę na ważny i bardzo aktualny temat, zagrożenia, jakie niesie ze sobą korzystanie ze smartfonów podczas przechodzenia przez pasy. Niedawno w wielu miejscach Warszawy, przy przejściach dla pieszych nieopodal szkól podstawowych powstały wielkie hasła „Odłóż smartfon i żyj !”.

Wizyta piosenkarki w Sosnowcu spotkała się z ogromnym entuzjazmem. Młodzi fani robili sobie zdjęcia z gwiazdą a ona z przyjemnością do nich pozowała. Fani Roksany w komentarzach wyrazili zadowolenie,  że piosenkarka chętnie bierze udział w podobnych inicjatywach, które mają na celu promowanie bezpieczeństwa wśród uczniów.

Roksana Węgiel

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

A wy co uważacie? Słuszna inicjatywa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Nastolatka była taka zakochana. Dlaczego podjęli taką decyzję?

14-letnia Roksana Węgiel na scenie w Opolu i za kulisami festiwalu; mamy zdjęcia z prób

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję; małopolscy mundurowi skomentowali tłumaczenie piosenkarki