Johnny Depp (59 l.) trafił w samo epicentrum uwagi na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jego powrót do filmu spotkał się z ogromnymi uznaniem, a sam Johnny Depp otrzymał 7-minutową owację na stojąco za swoją rolę w filmie „Jeanne du Barry”. Aktor miał łzy w oczach ze wzruszenia.

Wzruszony Johnny Depp podczas 7-minutowej owacji na stojąco

Jednak niestety nie tylko jego wielki sukces i talent skupiły CAŁĄ uwagę. Wielu fanów uznało, że żałują, iż dostrzegli jego… uzębienie, „Zęby Johnny’ego Deppa dosłownie gniją”, napisał jeden internauta, inny dodał, „Czemu muszę oglądać zbliżenia zębów Johnny’ego Deppa wbrew mojej woli”.

Chociaż użytkownicy Twittera i innych social mediów nie byli zachwyceni pojawieniem się Deppa na festiwalu filmowym, widzowie nie mogli się nim nacieszyć. A jego obecność na słynnym festiwalu okazała się ogromnym sukcesem.

Johnny Depp i jego zęby

Niestety zdjęcia zębów, które obiegły świat nie są najbardziej pochlebne. A przecież to nie jest tak, że gwiazdora i multimilionera nie stać na to, by wstawić sobie nowe zęby… chociażby z rogu jednorożca.

Johnny Depp znów w roli Jacka Sparrowa [wideo]

I dobrze! Nie jest sztuczny i nie oszukuje natury, jak inni jego kumple z branży„, napisał jeden z użytkowników, następny zauważył, „Tak wyglądają prawdziwe zęby 60-latka, który pali, pije i imprezuje”.

A jakie jest wasze zdanie na temat tak zaniedbanego uzębienia aktora?