Johnny Depp (59 l.) po raz kolejny przyodział strój słynnego pirata Jacka Sparrowa, mimo, że już (podobno) nigdy nie zagra go w ekranizacji „Piratów z Karaibów”. Raz jeszcze aktor zachwycił jednego fana, który przebywa na oddziale onkologicznym jednego ze szpitali. W przeszłości wielokrotnie odwiedzał szpitale i hospicja w kostiumie Jacka Sparrowa, by rozweselić chorujące dzieciaki.

A jednak! Johnny Depp spotyka się ze swoją prawniczką

Urocza interakcja z małym fanem na wózku inwalidzkim (po koncercie Johnny’ego Deppa) została opublikowana na TikToku i zyskała prawie milion wyświetleń. Johnny Depp mimo, że tym razem bez brody, wcielił się w swoją ukochaną postać i zaczął oczywiście mówić o… rumie.

@myjohnnydepp_1 This is another video of Johnny spending time with Christine Kelly ( the wonderful lady that made us all cry when she met Johnny. @johnnydepp #johnnydepp #johnnydeppforever #johnnydeppsbigheart #beautifulsoul ♬ original sound - TammyDepp -I’m NOT Johnny Depp

Johnny Depp raz jeszcze jako Jack Sparrow

Początkowo fani nie rozpoznali w nim Johnny’ego Deppa. Aktor bez zarostu był niemal nie do poznania. Jednak, gdy zaczął mówić ze znaną na całym świecie charakterystyczną manierą, fani oszaleli. Posypały się komentarze, z których głośno wynika, że chcą powrotu aktora do kultowej już roli.

Johnny Depp oferuje swoje usługi, „Polecam się na wesela, pogrzeby”

Johnny Depp, który wcielał się w rolę ekscentrycznego pirata przez ponad dekadę, pewnego razu zaskoczył gości w Disneylandzie, pojawiając się wśród figur woskowych na przejażdżce w świecie „Pirtów z Karaibów”.