2016 rok nie był udany dla Johnny’ego Deppa (53 l.).

Zobacz też: Johnny Depp pozwał Amber Heard! O co poszło tym razem?

Głośnie rozstanie z Amber Heard (30 l.) mocno nadwyrężyło jego wizerunek do tego stopnia, że aktor nabawił się depresji.

Była żona gwiazdora publicznie oskarżyła go o stosowanie przemocy, przez co musiał zapłacić ok. 7 milionów dolarów odszkodowania na cele charytatywne.

Mimo to dalej ma wierne grono fanów, którzy trzymają za niego kciuki.

Udowodniła to gala People’s Choice Awards, która jest wyrazem uznania i szacunku widzów dla najlepszych aktorów.

Depp otrzymał na niej statuetkę za rolę w filmie Alicja po drugiej stronie lustra. W czasie swojej przemowy nie ukrywał swojego wzruszenia:

Przyszedłem tu tylko z jednego powodu. Przyszedłem tu dla ludzi, którzy w dobrych i złych czasach trwali przy mnie, ufali mi. Dziękuję. Zaprosiliście mnie tutaj i nie macie pojęcia jak bardzo to dla mnie ważne.

I dalej:

Słuchajcie, byłem bardzo wzruszony waszym uznaniem i waszymi dobrymi życzeniami dla mnie i mojej rodziny. To dlatego jest dla mnie ważne, że dziś tu stoję przed wami i wam dziękuję.

Od razu było jednak widać, że aktor przeszedł ostatnio bardzo trudny czas. Portal Vanity Fair podsumował tę przemowę w kilku słowach:

Ta przemowa to klasyczny krok na drodze do odkupienia po tym, jak osobiste dramaty aktora zostały upublicznione. Depp wydawał się skruszony i skromny.

Finalizacja rozwodu słynnej pary odbyła się kilka dni temu. Johnny zachował wszystkie posiadłości, a Amber ma otrzymać 2,8 mln dolarów w ratach.

Zobacz też: JOHNNY DEPP – JUŻ NIE AMANT?

Ponadto do aktorki trafią dwa samochody – Range Rover z 2015 roku oraz Ford Mustang z 1968 roku.

Poruszająca przemowa Johnny'ego Deppa: Przyszedłem tu tylko z jednego powodu...

Poruszająca przemowa Johnny'ego Deppa: Przyszedłem tu tylko z jednego powodu...

Poruszająca przemowa Johnny'ego Deppa: Przyszedłem tu tylko z jednego powodu...