Natalia Siwiec wyjechała na Bali, jednak wcale tam nie odpoczywa. Niemal codziennie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu, na których pokazuje, jak bawi się z przyjaciółmi, czy spędza czas z coraz większą córeczką Mią. Jedno z ostatnich zdjęć pięknej Miss Euro 2012 wywołało niemałą burzę. Tym razem nie chodzi o kontrowersyjną stylizację, czy makijaż modelki.

Natalia Siwiec i Kasia Sokołowska w mega krótkich puchówkach (ZDJĘCIA)

Gwiazda wstawiła na swój Instagram zdjęcie z balijskiej plaży, na którym trzyma w ręku piwo. Fani zdziwili się, że piękna 35-latka zdecydowała się na taką fotografię:

Natalia serio reklamujesz PIWO ?? 😂😂😂

Pod zdjęciem wybuchła dyskusja, w której większość obserwujących broniło Miss Euro. Zauważyli, że Natalia nie próbuje kreować nieprawdziwej rzeczywistości i dzięki takim fotografiom zachowuje swoją „normalność”:

Nawet już piwa nie można wypić? to jest normalny człowiek jak każdy z nas Kocham Panią!!!!

Wśród gwiazd pojawiła się moda na coraz odważniejsze promowanie produktów na profilach społecznościowych. W przypadku Natalii możemy powiedzieć jedno – każdy jej post i Instastory przekonuje nas do tego, że 35-latka ma dystans i potrafi zachować swoją naturalność oraz autentyczność. Niestety – fani gwiazd często wymagają, by ich idole zachowywali się w sposób idealny. Czyżby uważali ich za superbohaterów, którzy nie mają prawa na chwile swobody?

Natalia Siwiec jest jasną BLONDYNKĄ

Podoba Wam się zdjęcie Natalii?