Ewa Chodakowska (35 l.) bez wątpienia osiągnęła sukces zawodowy. Wstawiła jednak zdjęcie z siostrzenicą, która przeszła poważną operację i napisała, że najważniejsza jest dla niej rodzina.

Co ona na siebie WŁOŻYŁA?! Stylizacja Chodakowskiej wyśmiana na Instagramie

Zawsze uważałam ze RODZINA jest najważniejsza, ale od tego czasu od TEORII, przeszłam do CZYNÓW.. jak się okazało, mogę być jeszcze bardziej obecna.. I tak od roku.. Praca, pracą.. projekty projektami.. ale kiedy tylko ONE – moje dzieciaki – MAJĄ CZAS, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem dla NICH..

Niektórzy jednak wytknęli Ewie, że sama nie ma dzieci, a w tym wieku już zdecydowanie powinna.

Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne.

Ewa odpowiedziała. Wytłumaczyła, dlaczego jeszcze nie zdecydowała się na macierzyństwo?

Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas.

Ktoś napisał:

Owszem każda 40 czy 50 latka może mieć dziecko baaa nawet 60 mają tylko czy to fajnie wygląda jak idziesz na wywiadówkę do szkoły i wyglądasz jak babcia? Pamiętajmy też o tym że decydując się późno na dziecko zabierasz sobie lata bycia z nim i może wnukami których można nie dożyć. Tak wiec nie warto zwlekać bo tak mi wygodnie.

Chodakowska z różańcem na szyi. Fani: Usta od skalpela!

Kto ma rację?

Tym razem bardzo osobisty post.. Dla jednych zapewne oczywisty… dla innych, kto wie.. może temat do przemyślenia.. @vanessaflorczak to moja siostrzenica.. moja inspiracja i moja siła.. wymiar bezwarunkowej miłości! Moja młodsza "siostrzyczka".. moja przyjaciółka.. moje oczko w głowie.. ALEX!! Nie myśl sobie, ze kocham Cię mniej .. ten post tak samo dedykowany jest Tobie 😅❤️❤️❤️ Vani rok temu przeszła poważną operacje .. świat stanął w miejscu.. wszyskto inne przestało mieć znaczenie .. liczyła się tylko moja MRÓWKA.. to w jaki sposób zmierzyła się z wyzwaniem, rozłożyło nas wszystkich na łopatki.. Ten czas przewartościował całe moje życie.. owszem! zawsze uważałam ze RODZINA jest najważniejsza, ale od tego czasu od TEORII, przeszłam do CZYNÓW.. jak się okazało, mogę być jeszcze bardziej obecna.. I tak od roku.. Praca, pracą.. projekty projektami.. ale kiedy tylko ONE – moje dzieciaki – MAJĄ CZAS, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem na NICH.. To były najpiękniejsze ferie EVER!! Miłości .. przytulasów.. rozmów.. śmiechu .. rapu w samochodzie 😅😅😅 nie było końca.. tyle dobrej energii.. Serce wypełnione po brzegi!! KOCHAM CAŁYM SERCEM!! Vani!! Al!! Sisi!! ❤️❤️ .. do kieszeni chce się Was schować!! I tak samo Sisi A ❤️ i LELO (mój mąż oczywiście) i Marek (brat), i Anit ❤️ Ami!! Nata!! Damian i Jacuś ❤️❤️❤️ Moja mała wielka Rodzina ❤️❤️❤️ No i Papa i Mami rzecz jasna 😍😍 łapie po warsztatach za telefon i dzwonię do wszysktich po kolei 📞📞📞 Ty tez zadzwoń dziś do swoich najbliższych.. znajdz czas.. jeśli trzeba przebacz.. wyciągnij rękę.. nigdy tego nie pożałujesz.. Miłej niedzieli Kochane moje! – Wasza Choda PS. Vani! Dzięki za stylówke ❤️❤️ jak zawsze mogę na Ciebie liczyć 😘😘😘 #vanistyle 😉 #chodaFAMILY 😍😍

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Czy tylko ja nie będę mogła patrzeć na pączki przez następny rok? Na liczniku 🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩 .. a już za tydzień Walentynki.. na samą myśl o czekoladkach – zawsze sobie pozwalam w ten dzień na małe pudełko – aż mnie mdli 😅😅😅 Panowie.. w tym roku może zamiast czekoladek postawcie na biżuterię 📿💍 A! WIEM! Może oznacz swojego partnera i daj mu jasno do zrozumienia, jaką chcesz dostać "niespodziankę" 😅😅 Trzeba komunikować swoje "potrzeby" 😉❤️ @zozodesign_official ma piękną kolekcje! Kochana Zuziu! Nie przestajesz zaskakiwać.. kolekcja zachwyca .. założyłam na siebie wszystko 👌🏻PS. Z ustami NIC NIE ROBIŁAM… śmignęłam tylko jakimś pomadkiem 😜😜

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Wymień pięć powodów, dla których ćwiczysz ❤️ "Ewka! Ale kto ma tyle czasu na trening co ty" 🤔 yyy.. Tyle? To znaczy ILE? Myślisz, ze TRENING TO CAŁY MÓJ ŚWIAT? 😅 Zaskoczę Cię.. TRENING NIE JEST CAŁYM MOIM ŚWIATEM 😬 to jak z mycia zębów robić życiowy priorytet 😅 Motywowanie Cie do zdrowego stylu życia, to moja NAJ pasja ❤️ ale sam trening to składnik mojego dnia.. Dbam o siebie.. o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.. o dobry nastrój.. dlatego ćwiczę i w końcu cieszę się z tego co widzę w lustrze.. kocham swoje ciało.. dlatego ćwiczę 💪🏻 Wyobrażasz sobie chodzić z przetłuszczonymi włosami? Brudnymi paznokciami.. z nieświeżym oddechem? Chyba nie.. Ale nie robisz z konieczności wykonania tych czynności wielkiego HALO.. Nie obnosisz się godzinami z zamiarem umycia włosów.. wyszorowania zębów.. zadbania o paznokcie.. Wiesz dlaczego? Bo tymi czynnościami rządzi NAWYK.. tak robisz od zawsze i inaczej będzie.. Dlaczego zatem trening nie ma stać się TYLKO I AŻ NAWYKIEM? Żeby taki powstał MUSISZ przynajmniej przez 21 dni powtarzać daną czynność.. Niech to będzie 15 – 30 min dziennie.. 45 min co drugi dzień… DAWAJ! Trening nie musi być CAŁYM TWOIM ŚWIATEM, żeby dać efekty.. Rozprawmy się RAZ NA ZAWSZE ze wspólnym wrogiem!Nadwagą, otyłością i brakiem ruchu! Myślisz, że to wyświechtany temat.. Statystyki mówią co innego.. prawie POŁOWA Polaków ma nieprawidłową masę ciała.. Ja tu nie walczę o sześciopaki, tylko o zdrowie ❤️ Chorób i schorzeń powiązanych z nieodpowiednią masą ciała jest mnóstwo.. oto tylko wierzchołek góry lodowej: – cukrzyca – hiperinsulinizm – zaburzenia flory bakteryjnej w jelitach – choroby układu krążenia – nieprawidłowy gospodarka tłuszczowa w organizmie (m.in. poziom cholesterolu, triglicetydów) – zmiany hormonalne – wzrost prawdopodobieństwa zachorowania na nowotwory (m.in. piersi, jelita grubego) – zaburzenia odczuwania głodu i sytości – rozregulowanie rytmu wypróżnień – nasilenie objawów zgagi czy wrzodów żołądka – zaburzenia pracy wątroby – deficyty witaminowo – mineralne w organizmie – problemy z koncentracją, senność – nadpobudliwość – zaburzenia nastroju, depresja.. TO JAK? Wchodzisz w to? ❤️ #neonail @neonailpoland #cateye5D #pureblack

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)