Victoria Beckham została zmuszona do zacieśnienia pasa w swoim imperium modowym. Firma Posh odnotowała straty przekraczające 12 milionów funtów. Zarząd firmy natychmiast podjął drastyczne kroki w celu zaoszczędzenia gotówki.

Biznes Victorii Beckham

Harper i Cruz Beckhamowie zostali ochrzczeni – mama Vicky zachwycona córeczką

Powiedziano jej, że nie może dłużej zatrudniać szofera, co oznacza, że będzie musiała sama dojeżdżać do pracy lub zamawiać taksówkę. Od przyszłego roku jej główna siedziba w Hammersmith w zachodnim Londynie nie będzie już ozdobiona dziesiątkami doniczek. Zwolnili dwóch byłych współpracowników Beckham: dyrektora ds. Komunikacji Jo Milloy’a i szefa PR Ruth’a Davies’a.

Sama Victoria Beckham zaproponowała nawet obniżenie swojego wynagrodzenia, aby uratować firmę.

Victoria Beckham pokazała swoje świąteczne drzewko. Projektantka ma poczucie humoru!

Raport Companies House z zeszłego miesiąca wykazał, że firma w poprzednim roku odnotowała stratę w wysokości 12,2 miliona funtów. Przez 11 lat przyniosła stratę do 42 milionów funtów.

Od lat mówi się, że David Beckham dokłada do biznesu, aby wesprzeć marzenie swojej żony. W 2016 roku 44-letni mąż Victorii, David musiał ratować firmę, po tym, jak została zalana kosztami prawie 38 milionów funtów. Piłkarz dał też 5,2 miliony funtów na otwarcie sklepu w Mayfair w centrum Londynu.

OMG! To tutaj dzieci Beckhamów mieszkały podczas ostatniego pobytu w Los Angeles!

Victoria wprowadziła na rynek swoją linię modową w 2008 roku. Początkowo była znana ze swoich sukienek, ale z czasem rozszerzyła się na torebki i buty.