Victoria Beckham (45 l.) jest niekwestionowaną ikoną klasy i stylu. Projektantka poczuła klimat świąt i zdecydowała się udekorować dom. Jeżeli chodzi o podejście rodziny do świąt, to są raczej tradycjonalistami. W jednej sprawie nie są w stanie się dogadać. Victoria uwielbia minimalizm, David natomiast jest zwolennikiem świątecznego przepychu i mnóstwa ozdób.

Victoria Beckham na okładce POLSKIEGO magazynu. Sama gwiazda pochwaliła się ZMYSŁOWĄ sesją

Świąteczne drzewko u Victorii Beckham

Grudzień się rozpoczął, więc oficjalnie można ekscytować się świętami Bożego Narodzenia. Victoria Beckham jest znana ze swojego klasycznego i minimalistycznego wyczucia stylu, a jej choinka nie może być inna. Projektantka nie ma zamiaru przesadzać z ozdabianiem domu. Woli postawić na klasykę i zgodnie z powiedzeniem „mniej znaczy więcej” Beckham jest zdania, ze nie trzeba obwieszać choinki zbędnymi bombkami, gdyż drzewo same w sobie jest ozdobą.

Beckhamowie wyraźnie zaczynają czuć świąteczny nastrój. W zeszłym tygodniu projektantka udostępniła zdjęcie drzewa w swoim sklepie Dover Street, z lalką Posh Spice zastępującą tradycyjną gwiazdę na czubku choinki. 

Wiesz, że są święta, kiedy Posh Spice pojawia się na drzewie w Victoria Beckham Dover St! Całusy – podpisała zdjęcie projektantka 

Od teraz możecie wyrzucić swoje gwiazdy, które zdobią czubek świątecznego drzewka. Victoria Beckham wylansowała nową, świąteczną modę 🙂

Projektantka pochwaliła się również na swoim Instagramie oryginalną ozdobą świąteczną wykonaną przez Davida. Jak napisała, ozdoba jej nie oczarowała, ale doceniła starania męża. Piłkarz na dwóch miskach ustawił nadmuchiwaną zjeżdżalnie, na której postawił maskotkę ubraną w świąteczny, czerwony strój.

Myślicie, że David zajmował się urządzaniem domu?

Victoria Beckham udekorowała choinkę własną podobizną:

Victoria Beckham

Fot.Instagram/victoriabeckham

Victoria Beckham

Fot.Instagram/victoriabeckham

Victoria Beckham

Fot.Forum/Mega Agency

Stylowe drzewko?

ZOBACZ WIĘCEJ:

I tym właśnie córka Victorii Beckham różni się od córki Kardashianki

Jaki jest przepis na szczupłą sylwetkę i ładną cerę Victorii Beckham? [Diety gwiazd]

Ciekawe czy w Warszawie sprawdziłyby się takie buty, jakie nosi Victoria Beckham? (ZDJĘCIA)