Gabi Drzewiecka (34 l.) od lat jest związana z mediami, jednak szersze grono usłyszało do niej stosunkowo niedawno, kiedy Drzewiecka została prowadzącą program „Big Brother”. Wówczas zastąpiła w tej roli Agnieszkę Woźniak-Starak. Teraz Gabi można nie tylko słuchać w radio i oglądać w telewizji. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zgromadziła ponad 100 tysięcy obserwatorów.

Joanna Krupa na zdjęciu z dzieciństwa. „Córeczka to pani mały klon”

Gabi Drzewiecka na zdjęciu z dzieciństwa

Gabi publikuje najróżniejsze zdjęcia, zarówno prywatne, jak i zdjęcia związane z jej zawodem. Publikuje selfie, zdjęcia z partnerem, pokazuje jak mieszka, jakie wybiera stylizacje. Tym razem pokazała, jaką stylizację miała w przeszłości, kiedy była nastolatką. Spodnie i pokój zrobiły wrażenie na fanach Gabi.

  • Luz! Jest osobowość. Cudna, barwna, oryginalna.
  • Pełen sztos! Co za stylówka! Byłaś influencerka zanim to słowo stało się znane.
  • Czy Ty te spodnie sama tak odpicowałaś?
  • A w ogóle to super, że miałaś taką wolność i mogłaś mieć taki czadowy pokój. Cudownie rodzice mi mój ojciec kazał wkładać plakaty w antyramy, żeby było estetycznie.
  • Przecież tu jest wszystko idealnie przemyślane i dopracowane od fryzury makijażu ubrania poprzez perfekcyjny wystrój pokoju wraz z czadowym graffiti na ścianie.
  • Jaka super stylówka. Totalnie nosiłabym.
  • Po prostu już za dziecka miałaś swój styl – piszą internauci.

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Drzewiecka przez 6 lat była też związana ze stacją radiową Chillizet, gdzie prowadziła swoją autorską audycję Gabinet Dźwięku. Następnie związała się z „Dzień Dobry TVN” przeprowadza wywiady z największymi muzycznymi gwiazdami. Miała też okazję poprowadzić Top of the Top Sopot Festival. Na antenie TVN Style prowadziła programy „Mistrzowskie Cięcie” i „Zanim Cię Zobaczę”, a w Canal+ od 2 lat przygotowuje i prowadzi program muzyczny „Nowa Tonacja”.

ZOBACZ TEŻ:

TAK wyglądała Marina Łuczenko w dzieciństwie! Dziś kończy 29 lat!

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z czasów trzeciej CIĄŻY. „To było moje marzenie”

Dorota Szelągowska szczerze o trudnym dzieciństwie i przemocy fizycznej

Gabi Drzewiecka na ściance

Gabi Drzewiecka/fot. AKPA

Gabi Drzewiecka na ściance

Gabi Drzewiecka/fot. AKPA

Gabi Drzewiecka na ściance

Gabi Drzewiecka/fot. AKPA

Gabi Drzewiecka na ściance

Gabi Drzewiecka/fot. AKPA