Joanna Przetakiewicz (52 l.) jest matką trzech synów – Aleksandra (30 l.), Filipa (28 l.) i Jakuba (25 l.). To już dorośli mężczyźni, którymi projektantka chętnie chwali się w mediach społecznościowych. I znów to zrobiła, chociaż teraz pokazała zdjęcie z ich dzieciństwa.

Joanna Przetakiewicz zdradziła przepis na ukochane danie z dzieciństwa: „Jest tłuszczyk, jest masełko”

Joanna Przetakiewicz z ciążowym brzuchem

Niemal za każdym razem, kiedy Joanna Przetakiewicz pokazuje zdjęcie, z którymś z synów, internautki są pod wrażeniem i nie przestają komplementować mężczyzn. Synowie projektantki są nie tylko przystojni, ale też wykształceni. Najstarszy z nich – Aleksander, który czasem towarzyszy matce na branżowych imprezach, studiował stosunki międzynarodowe w Rzymie. Filip studiował genetykę, biotechnologię i matematykę w Stanach Zjednoczonych. Natomiast najmłodszy, Jakub, uczył się w londyńskim liceum.

W najnowszym wpisie, który dodała z okazji Dnia Dziecka, przyznała, że marzyła o dzieciach, odkąd skończyła 14 lat! Przy okazji opublikowała 2 zdjęcia – na jednym z nich jest w trzeciej ciąży.

Moi trzej synkowie. To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! KOCHAM WAS najbardziej na świecie! – napisała.

View this post on Instagram

BEFORE & AFTER #before&afterchallange Która z Was dołączy do mnie??? Moi trzej synkowie ♥️♥️♥️ To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! KOCHAM WAS najbardziej na świecie ♥️♥️♥️‼️‼️‼️ Kochane superENKi ♥️ #eranowychkobiet Dzis Dzień Dziecka. Myślicie , że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat ? Błąd!!! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale… niewielu z nich pamięta o tym… Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu " (A. de Saint- Exupery). Niosę je przez życie… I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorąca czekoladą albo pierwszym dniem wakacji!), zacznie się starość i smutek … Nie pozwólmy na to, ok? Jakie są Wasze sposoby na zachowanie wewnętrznego dziecka?? ♥️

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Przetakiewicz zdradziła, ile godzin w ciągu dnia spędza w telefonie

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje podwarszawskie gniazdko

Joanna Przetakiewicz bez ogródek mówi o seksie: „Nie wyobrażam sobie życia bez SEKSU”