Gabi Drzewiecka (33 l.) została nową prowadzącą programu „Big Brother”. Zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak, która przeżywa żałobę po śmierci męża. Dziennikarka ma już duże doświadczenie – zobaczcie, czym się zajmowała wcześniej, a także, co wiemy o jej życiu prywatnym.

Gabi Drzewiecka: Nie przepraszam za to, że nie jestem jeszcze żoną ani matką

Gabi Drzewiecka – kariera

Gabi wcale nie ukończyła studiów dziennikarskich, a psychologię w języku angielskim. Karierę zaczynała w 4FunTV. Pracowała jako dziennikarka radiowa. Przez ponad 6 lat prowadziła audycję w Chillizet „Gabinet dźwięku”. Od ponad 5 lat przeprowadza też wywiady z muzykami w „Dzień Dobry TVN”, w wakacje prowadziła również program śniadaniowy. Można ją zobaczyć na antenie Canal+ w programie muzycznym „Nowa Tonacja”. Sprawdziła się także jako prowadząca Festiwalu w Sopocie Top of the Top.

Gabi Drzewiecka – wiek, rodzina

Dziennikarka urodziła się 9. czerwca 1986 roku. Pierwsze lata swojego życia spędziła z rodziną w Dżakarcie. Jej matka jest pediatrą, a ojciec ekonomistą, ma również starszego brata.

Gabi Drzewiecka zdradza, w czym jej partner jest lepszy od niej

Kim jest partner Gabi Drzewieckiej?

W 2014 związała się z Łukaszem Riedelem. Poznali się w pracy, jest on jednym z redaktorów „Dzień Dobry TVN”. Łukasz to pasjonat sportu, trenuje boks. Mają razem psa o imieniu Mordka. Gabi chętnie angażuje się w akcje charytatywne dla zwierząt.

Lubicie ją jako nową prowadzącą „Big Brother”?

scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Przemysław Karda, Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. AKPA

scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA