Trwa Gala MET 2024, na której aż się roi od największych gwiazd. Już teraz widać, które z kreacji z czerwonego dywanu przejdą do historii. Jedną z nich z pewnością jest piaskowa sukienka Balmain, w której pojawiła się 22-letnia raperka Tyla. Suknia zaprojektowana przez Olivera Rusteinga wykonana jest w taki sposób, że wygląda, jakby była stworzona z wilgotnego piasku.

Gala MET 2024: Jennifer Lopez z gołą pupą, Zendaya z nieudanym…

Obok niej nie mogło zabraknąć Sary Jessiki Parker, która na tę okazję wybrała sukienkę midi projektu Richarda Quinna. Kreacja inspirowana modą XVII wieku, stworzona na kloszu a uzupełniona wielkim kapeluszem i pięknymi, haftowanymi kozakami wygląda obłędnie.

Sarah Jessica Parker na gali pojawiła się z Andym Cohenem.

Sarah Jessica Parker Tyla

Gala MET 2024 – wpadki

Niestety oprócz mocnego makijażu, w którym na gali pojawiła się Zendaya Coleman, kolejną makijażową wpadkę zaliczyła Gigi Hadid. Modelka, która na czerwonym dywanie w Nowym Jorku pojawiła się bez ukochanego Bradley’a Coppera, miała na sobie suknię Thome’a Browna.

Historyczny look Blake Lively z MET Gali 

I tak wszystkie oczy były zwrócone na jej mocno pomalowane policzki, czerwoną szminkę i mocny makijaż oczu. To bardzo do niej nie pasuje…

Gigi Hadid