Trwa tegoroczna Met Gala, największe wydarzenie świata mody w roku. W tym roku tematem przewodnim nowojorskiej imprezy jest „Ogród czasu” (opowiadanie J.G. Ballarda).

Współprowadzącymi tegorocznej Met Gali są puertorykański muzyk Bad Bunny, Zendaya, Jennifer Lopez oraz Chris Hemsowrth, którzy już pojawili się na czerwonym dywanie.

Włoski model stał się zeszłoroczną sensacją gali MET. Teraz został zwolniony

Jennifer Lopez w srebrnej kreacji wyglądała pięknie, ale największą uwagę skupiła jej pupa, która w opiętej sukience Schiaparelli Haute Couture prezentowała się pełnej okazałości. Bad Bunny postawił na look pewnego rodzaju torreadora, zaś Chris Hemsworth na jasny, letni garnitur. Zaś jego małżonka na złotą kreację do ziemi.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez

MET Gala 2024 – „Ogród czasu”

Na gali pojawiła się również Zendaya Coleman, która zainspirowała się tajemniczym ogrodem. Jej kreacja pochodzi z kolekcji Maison Margiela Artisanal by John Galliano.

Jednak nie udał jej się wybór makijażu. Gwiazda, która w ostatnim czasie prezentowała doskonałe stylizacje, promując najnowszy film „Challengers” zaliczyła lekką wpadkę. W zbyt mocnym makijażu nie wyglądała najbardziej stylowo.

MET Gala 2023: Karaluch i Rihanna

Zendaya

MET Gala 2024 – „Ogród czasu”

Gwiazda serialu „Glee” Lea Michele na czerwonym dywanie pochwaliła się zaawansowaną ciążą w niebieskiej kreacji ozdobionej stokrotkami. Suknia pochodzi z domu mody Rodarte.

Kim Kardashian schudła 8 kg, by wejść w sukienkę Marilyn Monroe

 

Lea Michele

MET Gala 2024 – „Ogród czasu”

Mindy Kaling zachwyciła w wielkiej kreacji pochodzącej z kolekcji Gaurav Gupta Couture. Zaś dawno niewidziana Sienna Miller postawiła na koronkowy projekt od Chloe.

Gwiazda pozowała obok Grety  Gerwig, Chemeny Kamali, Emmy Mackey, Zoe Saldany. Wszystkie panie miały na sobie kreacje francuskiego domu mody Chloe.

Problemy z Galą MET 2020 – co jeszcze się stanie?

Mindy Kaling
Greta Gerwig, Sienna Miller, Chemena Kamali, Emma Mackey, Zoe Saldana