Sylwia Nowak buduje dom. Zobaczcie zaprojektowane wnętrza w stylu JAPANDI
Co znaczy JAPANDI?
Sylwia Nowak piosenkarka i aktorka zdradziła właśnie, że jest w trakcie budowy domu w Kampinosie pod Warszawą.
Postanowiła sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie i z mężem kotem i psem przenieść się do lasu. Stawia na życie z dala od zgiełku miasta.
Sylwia Nowak wyznaje, że marzyła o tym już od dawna, a jej praca zdalna pozwala na taką decyzję. Na plan zdjęciowy do “Pierwszej miłości” jeździ do Wrocławia, a jeśli coś nagrywa, to może podjechać do studia w wybranym czasie.
Dom jest już zaprojektowany i kilka tygodni temu ruszyły już prace na budowie. Bryła została postawiona w stylu nowoczesnej stodoły, a uwagę zwraca styl wnętrza domu – japandi!
Nazwa to połączenie słów Japan i Scandinavia, a więc zawiera w sobie skandynawski minimalizm i japońską estetykę.
Dominować będą neutralne odcienie i oszczędny w formie design japoński. Wnętrza uzupełnią proste linie i naturalne materiały w stylu skandynawskim.
Artystka lubi minimalizm i stonowane kolory. Sama też w życiu ubiera się podobnie. Już nie może się doczekać, żeby się tam wprowadzić.
Marzy o gwiazdce w nowym domu. Razem z mężem Marcinem doglądają prac i pilnują robotników. Wszystko na razie idzie według ułożonego planu.
Czyli wycięła puszczę kampinoską pod dom?