To oni wygrali „Top Model”! Co robią dzisiaj? Sprawdziliśmy (FOTO)
Tak żyją teraz zwycięzcy modelingowego show.
Pierwsza zwyciężczyni „Top Model” na początku budziła kontrowersje, ponieważ nie radziła sobie najlepiej w sesjach zdjęciowych i na wybiegu. Mimo wygranej nie udało jej się zaistnieć na dużą skalę w branży modelingowej. Próbowała swoich sił w modelingu w Polsce i za granicą, ale ostatecznie zdecydowała się na inne życie. Dziś mieszka w Norwegii, skupia się na życiu rodzinnym i wychowaniu synów. Od czasu do czasu pojawia się w mediach społecznościowych, ale nie stawia na show-biznes.
Zwyciężczyni drugiej edycji miała zdecydowanie większy potencjał w modelingu. Współpracowała z wieloma markami, a jej twarz pojawiała się w magazynach i kampaniach reklamowych. Mimo sukcesu po pewnym czasie wycofała się z show-biznesu i skupiła na życiu prywatnym. W mediach społecznościowych rzadko się udziela. ostanowiła związać swoją przyszłość zawodową nie z modelingiem, ale ze swoją drugą pasją, medycyną. Obecnie jest już dyplomowaną lekarką. Duże zmiany zaszły również w jej życiu prywatnym, w 2021 roku wyszła za mąż, a w czerwcu 2023 roku urodziła córkę.
Po wygranej Zuzanna stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych modelek z programu. Współpracowała z licznymi markami, brała udział w kampaniach modowych i regularnie pojawiała się na wybiegach. Z czasem jednak zmieniła swoje priorytety i zaczęła rozwijać własne projekty biznesowe. Dziś prowadzi firmę związaną z branżą kreatywną i nieco rzadziej występuje w roli modelki. Wyszła za mąż za Artura Rumińskiego, który jest jej managerem.
Osi była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek programu, a jej kariera nabrała tempa zaraz po finale. Współpracowała z polskimi i zagranicznymi markami, często podróżując między krajami. Mimo sukcesu w modelingu, zaczęła rozwijać się również w innych dziedzinach, a jej profil na Instagramie pokazuje życie pełne podróży i projektów związanych z modą oraz lifestylem.
Pierwszy mężczyzna, który wygrał “Top Model”, postawił nie tylko na modeling, ale także na działalność influencerską. Pracował z wieloma markami odzieżowymi, ale szybko stał się rozpoznawalną postacią w mediach społecznościowych. Jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się modowymi stylizacjami i współpracami reklamowymi.
Patryk po zwycięstwie miał bardzo duże szanse na rozwój w branży modelingu. Przez pewien czas pracował dla topowych marek i pojawiał się w prestiżowych sesjach zdjęciowych. Jednak w ostatnich latach nieco zniknął z show-biznesu, co może sugerować, że obrał inną drogę zawodową. W jego mediach społecznościowych można jednak zauważyć, że nadal dba o swoją sylwetkę i styl.
Po wygranej Kasia bardzo mocno skupiła się na modelingu i do dziś aktywnie pracuje w branży. Współpracuje z agencjami modelingowymi, pojawia się na wybiegach i bierze udział w kampaniach reklamowych. Co więcej, jest również założycielką marki odzieżowej i łączy karierę modelki z działalnością biznesową.
Jego wygrana była przełomem, ponieważ Dawid jest osobą z zespołem Tourette’a. Udowodnił, że nie ma barier nie do pokonania, a jego kariera po programie rozwijała się w dobrym kierunku. Pracował jako model i angażował się w kampanie społeczne. Mimo wyzwań zdrowotnych wciąż spełnia się zawodowo i inspiruje innych swoją historią.
Po zwycięstwie w programie Mikołaj Śmieszek przeprowadził się z Rabki-Zdrój do Warszawy, a karierę piłkarza lokalnej drużyny zamienił na karierę modela. Obecnie współpracuje z agencją Model Plus.
Dominika bardzo dobrze wykorzystała swoją wygraną. Od początku pracowała w modelingu na dużą skalę i nadal aktywnie uczestniczy w pokazach oraz sesjach zdjęciowych. Jest rozpoznawalna i chętnie angażuje się w różne projekty modowe. Jej kariera wciąż się rozwija, a Dominika nie zwalnia tempa.
Klaudia, jako kolejna zwyciężczyni, z powodzeniem rozpoczęła karierę modelki. Po programie podpisała kontrakty z agencjami modelingowymi i zaczęła pojawiać się w kampaniach reklamowych. Jej nazwisko coraz częściej pojawia się w branży mody, co świadczy o tym, że konsekwentnie rozwija swoją karierę.
12. edycję programu “Top Model” wygrał Dominik Szymański. W finale pokonał Natalię Węgrzynowską, Sofię Konecką-Menescal oraz Wiktorię Dardę. Model podpisał kontrakt z agencją Selective Management. Dominik nadal zajmuje się modelingiem, pojawiając się na okładkach magazynów oraz wybiegach. W jego życiu prywatnym zaszły duże zmiany. W 2024 roku został tatą, a życie układa z uczestniczą “Top Model”, którą poznał w domu modelek, czyli Amelią.
Zeszłoroczną edycję programu wygrała Klaudia Zioberczyk. Od początku show wzbudzała wiele pozytywnych emocji w widzach i jurorach. Radziła sobie świetnie na większości zadań, co sprawiało że niemal od początku była jedną z faworytek tego sezonu. Intensywnie rozwija swoją karierę w modelingu. Klaudia planuje połączyć karierę modelki z ukończeniem studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim. W przyszłości chciałaby specjalizować się w prawie własności intelektualnej oraz umowach agencyjnych, łącząc tym samym swoje zainteresowania modą i prawem. Prywatnie jest w związku z partnerem, którego poznała na studiach prawniczych.
Wszyscy piękni i młodzi.Życzę im sukcesöw w życiu zawodowym i dużo miłości w życiu prywatnym. Podążajcie za swoimi marzeniami i bądźcie szczęśliwi!