Wszyscy wiedzą, że Taniec z gwiazdami jeśli nie jest, to przynajmniej był trampoliną do kariery. Tancerze, którzy wzięli udział w kilku edycjach, są teraz gwiazdami – pojawili się w serialach, inni w filmach, jedna z pań nawet pokazała swoje wdzięki w Playboyu.

Piotr Galiński w rozmowie z se.pl podsumował to krótko, mówiąc, że \”tancerzom z Tańca z gwiazdami odbiła palma\”.

– Dzięki większej pewności siebie gwiazdy po programie zjadają wszelkie rozumy. Na głupotę nic nie poradzisz – dodał.

A my, dzięki tej głupocie, mamy co komentować.

Teraz przypomnijmy sobie najpopularniejszych tancerzy show TVN:

\"Galiński:

Anna Głogowska – wdała się w romans z Piotrem Gąsowskim, któremu partnerowała podczas jednej z edycji. Owocem związku (który trwa do dziś) jest córeczka. Ona sama zrezygnowała z udziału w show, by zająć się tańcem w bardziej teatralnym wydaniu.

\"Galiński:

Marcin Hakiel – podczas udziału w TzG poznał Kasię Cichopek i zaczął się ich show biznesowy romans, zakończony ślubem, a teraz – ciążą. Nasza (odpowiednio przaśna) Brangelina, czyli Cichakiel, ma swoje szkoły tańca i ciężkie tysiące na koncie – efekt popularności i miłości przed kamerami.

\"Galiński:

Edyta Herbuś – śpiewała w Jak Oni śpiewają, bez powodzenia próbowała też swoich sił jako prowadząca program rozrywkowy. Teraz występuje w musicalu i oddaje się nowemu uczuciu ze sportowcem Maciejem Kawulskim.

\"Galiński:

Aneta Piotrowska – dość niefortunna historia, bo Aneta miała zrobić wielką karierę. Zaczęło się szumnie – nadmuchanym romansem z jednym z braci Mroczek, sesją dla Playboya. Skończyło się wielką ciszą i karierą w Stanach, której nie było.

\"Galiński:

Anna Bosak – tancerka, która wylansowała się w You Can Dance. Później jako jedyna nieprofesjonalna tancerka tańca towarzyskiego wzięła udział w Tańcu z gwiazdami (co często jej zresztą przypominano). Po udziale w Kochaj i tańcz, kinowym hicie TVN, marzy jej się kariera aktorska.

\"Galiński:

Stefano Terrazzino – partnerował Kindze Rusin i Kasi Tusk. Polacy szybko polubili sympatycznego \”niemieckiego Włocha\”, który ledwo mógł się wysłowić w naszym języku. Teraz z tańca przerzucił się na śpiew, z odpowiednio mniejszym sukcesem.

\"Galiński:

Ewa Szabatin – zrezygnowała z tańca, zakochała się w Ametykaninie Joshu i zajęła modą. Projektuje sukienki za kilka tys. złotych, choć – jak twierdzi Fakt – sama jest bez grosza.

\"Galiński:

Rafał Maserak – wielki przegrany. Na szczyty popularności wyniósł go romans z Małgorzatą Foremniak. Teraz jest o nim cicho – nie dostał się do serialu, nie zatańczył w hiszpańskiej edycji show.

\"Galiński:

Robert Kochanek – próbował nieco gwiazdorzyć, ale bez większych sukcesów. Dla nas i tak zostanie \”kogutem\” ze swojego zespołu disco polo.