Meghan Markle (42 l.) pojawiła się na drugim w przeciągu kilku dni koncercie Beyoncé w Los Angeles, zostawiając księcia Harry’ego w domu, aby bawić się z gwiazdami na 42. urodzinach Beyoncé.

Rozbawiony jak dziecko książę Harry bawi się doskonale na meczu Messiego

Meghan znów miała na sobie srebrną spódnicę z cekinów, którą tym razem połączyła z czarną górą Anine Bing. Brytyjski Vogue opublikował jej zdjęcia, gdy ta uśmiechnięta pozowała z Kelly Rowland i aktorką Kerry Washington.

Na urodzinowym koncercie pojawiły się też ociekające srebrem Kardashianki, Katy Perry, Tom Holland, Zendaya, Jeff Bezos, Timothee Chalamet z Kylie Jenner czy Justin i Hailey Bieberowie.

Książę Harry odpuścił koncert Beyoncé

Na piątkowym koncercie gwiazdy, Meghan towarzyszyła jej mama Doria Ragland i małżonek książę Harry, który niestety stał się gwiazdą memów i jest do dziś trollowany w sieci. Nic dziwnego, że Harry odpuścił sobie kolejną imprezę z trasy „Renaissance”, gdyż ostatnio bardzo się na niej… wynudził.

Znudzony książę Harry na koncercie Beyonce, Meghan bawi się świetnie

To kolejna impreza, na której para nie pokazuje się razem. Książę Harry został w miniony weekend nagrany, gdy bawił się doskonale na meczu piłki nożnej Leo Messiego. To rozrywka bardziej w jego stylu…