Justin Bieber i jego żona – Hailey są znani z ciekawych decyzji związanych z ubiorem. Ich oryginalny styl często sprawia, że gdy idą razem ulicami Nowego Jorku od razu rzucają się w oczy. To wszystko sprawia, że często są fotografowani przez paprazzi – ciężko ich nie zauważyć.

Hailey Bieber styl

Hiley Bieber od kiedy została żoną Justina Biebera diametralnie zmieniła swój styl. Wcześniej wybierała mniej odważne stylizacje. Modelka uwielbia łączyć styl luźny z eleganckim.

TEN dekolt to totalna WPADKA?! Hailey Bieber zaszalała z wieczorową stylizacją (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber dokładnie myśli nad tym, co założy danego dnia. Nie zdążyło jej się jeszcze wyjść z domu w zwykłych jeansach i białym t-shircie. Jej stroje się nie powtarzają, za każdym razem wymyśla coś zupełnie nowego.

Hailey nie idzie ślepo za modą, a stara się wyznaczać własne trendy. Zdarza jej się chodzić w za dużych płaszczach, łączyć dresy ze szpilkami, czy dobrać neonowe spodnie do marynarki w kratkę. Nieodłączanym elementem większości stylizacji Hailey Bieber są złote kolczyki w kształcie koła i okulary przeciwsłoneczne.

Hailey Bieber z krostami na twarzy. Zasłania czoło przed paparazzi (ZDJĘCIA)

Justin Bieber styl

Justin Biebr uwielbia luźny styl. Właściwie nigdy nie widzieliśmy go w eleganckiej, casualowej stylizacji na co dzień. Uwielbia duże dresy, czapki, bluzy. Wszystko to sprawia, że jego ubrania wyglądają dość niechlujnie. Justin również wybiera ubrania o dwa, czy trzy rozmiary za duże.

Justin Bieber znika w oczach. Niepokojąco szybko chudnie? (ZDJĘCIA)

Często się zdarza, że gdy Bieberowie idą razem ulicą wyglądają razem dość zabawnie. Gwiazdy Hollywood zazwyczaj unikają paparazzi i starają się ubierać tak by nie wzbudzać zainteresowania. W przypadku Justina i Hailey jest to praktycznie niemożliwe.

Para widziana była w Nowym Jorku, gdy wychodzili ze swojego hotelu. Justin Bieber wyglądał jak nastolatek w dużej, czarnej czapce z rękami w kieszeni. Hailey Bieber w długim, żółtym płaszczu wyglądała bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że razem małżeństwo wygląda ciekawie.

Więcej zdjęć w dziwnych stylizacjach tej pary znajdziecie w naszej galerii: Dziwne stylizacje Hailey Bieber i Justina Biebera