Hailey Biebier pojawiła się w wieczorowej sukience. Krótka i wyzywająca kreacja przyciąga uwagę – szczególnie jej głęboki dekolt.

Justin Bieber i Hailey Baldwin OSTRO się pokłócili. Poszło o byłą Justina Kendall Jenner

Hailey Bieber to żona Justina Biebera, która przez dłuższy czas robiła karierę jako modelka. Odkąd jest w związku z muzykiem, nie musi już rozwijać swojej kariery. Całkowicie poświęciła się Justinowi, któremu pomaga dość do siebie po załamaniu nerwowym.

Hailey Bieber styl

Hailey Bieber stała się ikoną stylu. Najczęściej pojawia się w towarzystwie Justina i nigdy nie pozwala sobie na wpadkę. Lubi lekko niechlujne stylizacje, łączy różne elementy mody, przez co można kochać jej styl, bądź za nim nie przepadać.  Nie da się jednak zaprzeczyć, że ma wyjątkowo oryginalne i nietuzinkowe podejście do mody.

Hailey Bieber w wieczorowej kreacji

Hailey Bieber pojawiła się w wieczorowej kreacji z długim rękawem. Krótka, seksowna stylizacja rzucała się w oczy już z daleka – wszystko za sprawą kryształów, którymi była wykończona. Sukienka miała również dekolt, który wzbudzał ogromne emocje. Bardzo głęboki, z paskami nie wszystkim przypadł do gustu.

Hailey dobrała do tego niezbyt wysokie czarne szpilki. Miała jak zwykle lekki, rozświetlający makijaż i spięła włosy w kucyk.

Hailey Bieber nie jest już blondynką! Totalna metamorfoza żony Justina

Hailey wychodziła z Joan Smalls w Nowym Jorku i szła do hotelu Grand.

Zdjęcia zobaczcie poniżej.

hailey bieber
hailey bieber2
hailey bieber3