W minioną środę w programie CBS Mornings, George Clooney i Amal Clooney rozmawiali z prowadzącą Gayle King o swoich 5-letnich bliźniętach Elli i Alexandrze. Prowadząca zadała parze pytanie, czy dzieci są gadatliwe:

George Clooney spędza urlop z Cindy Crawford

„Popełniliśmy straszny błąd […] Nauczyliśmy ich włoskiego […] Ale my nie mówimy po włosku, więc uzbroiliśmy ich w język, w którym mogą nas obrażać. I oboje tak naprawdę nie wiemy, co mówią”, wyznał z uśmiechem aktor.

Clooney’owie wyznali, że dzieci mówią zarówno po włosku, jak i po francusku. W żadnym z tych języków nie mówi George Clooney.

Amal wyznała również, że George nauczył syna Alexandra wielu sztuczek, które maluch lubi teraz używać na swoich rodzica. Trzeba przypomnieć, że podobno George Clooney jest jednym z największych kawalarzy w Hollywood. Aktor ponoć wielokrotnie „wkręcał” w różne zabawne sytuacje swoich słynnych znajomych.

Największy błąd w rodzicielstwie?

George następnie ujawnił, że chociaż ulubionym superbohaterem jego syna jest Batman, nie jest pod wrażeniem świadomości, że jego tata grał go kiedyś w filmie.

Dawno niewidziana Amal Clooney sfotografowana w Nowym Jorku

Mówię, wiesz, >byłem Batmanem<, a on mówi: >tak, ale już nie'<”, powiedział aktor ze śmiechem, dodając, >gdyby tylko wiedział, jaka to jest prawda<.

Clooney żartował również z bariery językowej, zaznaczył jednak, że uczą się już angielskiego, więc będą niedługo mogli się normalnie porozumiewać.