Georgina Rodriguez (25 l.) jest hiszpańską modelką i tancerką. Ciemnowłosa piękność, dzięki związkowi z Cristiano Ronaldo (34 l.) zyskała ogromną popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko piętnaście milionów fanów. Kobieta wie jak rozpalić męskie zmysły, a Ronaldo może czuć się szczęściarzem.Tym razem Rodriguez pojawiła się na świątecznych zakupach.

Cristiano Ronaldo mówi o swoim ŚLUBIE z Georginą Rodriguez!

Georgina Rodriguez na luksusowych zakupach

Georgina Rodriguez została zauważona przez fotoreporterów, gdy robiła świąteczne zakupy w sklepie z seksowną bielizną. Piękna brunetka zdradziła w jednym z wywiadów, że ​​oprócz emocjonalnego związku między nią a Cristiano, ważne jest aby zachować romantyczną iskrę. Rodriguez powiedziała, że zawsze sypia w seksownej bieliźnie. Dodała, że ​​spanie w takiej bieliźnie jest „romantyczne” i sprawi, że twój mężczyzna będzie „szczęśliwy”.

Modelka tego dnia postawiła na wygodę. Zrezygnowała również z makijażu, dzięki czemu możemy podziwiać jej naturalną urodę. Rodriguez tego dnia miała na sobie torebkę Chanel, a także buty od tego samego projektanta, które muszą kosztować FORTUNĘ. Włosy związała w niskiego kucyka a na sobie miała sportowe ubrania.

Cristiano i Georgina zaczęli spotykać się w 2016 roku. Po wielu podbojach miłosnych Cristiano, nareszcie przyszedł czas na stabilizację w życiu piłkarza. Mają razem córeczkę – Alanę Martinę, która jakiś czas temu świętowała swoje urodziny. Ronaldo poznał Rodriguez, podczas robienia zakupów w butiku Gucci, kobieta pracowała tam jako ekspedientka. Między nimi zaiskrzyło od samego początku i od tamtej pory są razem. Georgina przyznała, że ​​to była „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Georgina Rodriguez jako przykładna mama opiekuje się dziećmi:

Georgina Rodriguez

Fot.Forum/Backgrid UK

Georgina Rodriguez

Fot.Forum/Backgrid UK

Myślicie, że w tym roku Cristiano był grzeczny i przyjdzie do niego Mikołaj?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez zrobili FURORĘ na MTV EMA (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo pokazał jak wyglądały luksusowe urodziny jego córki. Impreza była BAJKOWA!

Tak Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spędzali ostatni weekend