Według doniesień opublikowanych we wtorek, 43-letni raper „potajemnie spotyka się” z 35-letnią supermodelką Iriną Shayk. Tak, Shayk jest 35-letnią matką córki aktora Bradleya Coopera, Lei De Seine Cooper i byłą dziewczyną Cristiano Ronaldo. Nieźle, Kanye – to na pewno zwróci uwagę świata i przede wszystkim Kim Kardashian.

„Kanye West potajemnie spotyka się teraz z Iriną Shayk, znaną jako mamuśka dziecka Bradleya Coopera. Nie wiemy czy nazwać to związkiem, ale na pewno coś między tą dwójką się dzieje” – donosi jeden z amerykańskich serwisów plotkarskich.

Nowy związek króla hip hopu

Oczywiście Irina Shayk (a raczej Irina Walerjewna Szajchlisłamowa) i Kanye West znają się od ponad dekady, więc na pewnym poziomie miałoby to sens. Fani przypomną sobie, że Shayk w 2010 roku była główną gwiazdą w teledysku rapera do piosenki „Power”, w którym grała rolę anioła. Dwa lata później supermodelka zaszczyciła wybieg rapera i jego marki Yeezy, chodząc w jesienno-zimowym pokazie Westa na Paris Fashion Week.

Irina Shayk po raz pierwszy wypowiedziała się o wychowywaniu córki z Cooperem

Para już do siebie nie wróci?

Kiedy Kim Kardashian stawia na partnera z całkowicie innej strefy życia, Kanye West stawia na rozgłos. Rosyjska modelka ma na swoim koncie topowe nazwiska Hollywood i nie tylko. Był już najlepszy piłkarz świata, był najseksowniejszy mężczyzna na ziemi wg magazynu People, teraz najlepszy raper i… w sumie ogólnie człowiek na świecie (przynajmniej wg samego Kanye Westa). My już się zastanawiamy kto będzie następny, książę Harry?

Kim Kardashian randkuje z 52-letnim dziennikarzem politycznym?

Ciekawe jaka będzie reakcja Kim Kardashian na związek jej byłego z kilka lat młodszą top modelką i pożeraczką serc? Jedno jest pewne, na pewno dwie damy się nie zaprzyjaźnią.

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną.

Kanye West Fot.Forum.

Irina Shayk w kozakach w zebrę

Irina Shayk w kozakach w zebrę fot. The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian fot. Backgrid USA / Forum