Jak widać w związku Cristiano Ronaldo (38 l.) i Georginy Rodriguez (29 l.) dzieje się dobrze. W minioną sobotę para świętowała kolejne zwycięstwo piłkarza z jego drużyną Al-Nassr z Arabii Saudyjskiej. Na profilu gwiazdora pojawiło się zdjęcie, na którym para całuje się przy romantycznej kolacji. Fotografia została skomentowana m.in. przez Orlando Blooma, który napisał za pomocą emotikon – „LOVE IS KING”.

Dzieci Ronaldo są prześladowane w szkole

Ronaldo wyglądał typowo dla siebie. Sportowiec był ubrany od stóp do głów w logotypy m.in. Gucci i Givenchy. Zaś Georgina wyglądała efektownie w czarnej jedwabnej mini sukience, którą uzupełniła srebrnym naszyjnikiem.

Zdjęcie na profilu Cristiano Ronaldo zostało opublikowane po tym, jak Georgina skomentowała doniesienia, że ​​przeżywa kryzys w związku z portugalską supergwiazdą piłki nożnej.

Ronaldo i Georgina maj się dobrze

W ostatnich tygodniach w hiszpańskich mediach krążyły doniesienia, że Ronaldo ma dość Georginy i że para może być bliska rozstania. A według hiszpańskiej gwiazdy TikTok, Abla Planellesa, para ostatnio pokłóciła się przed wejściem na pokład prywatnego samolotu. Konfrontacja podobno miała miejsce na oczach kilku innych osób.

Christiano Ronaldo stracił pracę, „W trybie natychmiastowym”

Ten argument tylko zwiększył pogłoski, że para, która ma razem dwoje dzieci jest bliska rozstania. Georgina Rodriguez jednak stanowczo zaprzeczyła tym plotkom, publikując post na swoich InstaStories.

Zazdrosny wymyśla plotkę, plotka się rozchodzi, a idiota w nią wierzy, powiedziała.