Fashionistki na całym świecie ogłosiły, że rurki są już nie w modzie. W zamian lansują szerokie nogawki, garniturowe spodnie, a nawet dzwony. Jednak Georgina Rodriguez (29 l.) udowadnia, że wąskie jeansy są nad HOT.

Georgina Rodriguez pręży się w kusej sukience. Co za nogi!

Georgina Rodriguez zapewniła, że wszystkie oczy były zwrócone na nią, gdy we wtorek wieczorem w Arabii Saudyjskiej wspierała drużynę Al-Nassr FC swojego ukochanego Cristiano Ronaldo. Hiszpańska gwiazda reality show miała na sobie rurki Guess i koszulkę klubu swojego faceta.

Gwiazda Netflixa postawiła na designerski look, łącząc strój z jasnoniebieską torebką Hermes – Birkin ze skóry aligatora, której koszt szacuje się na około 600 tysięcy złotych. 

Georgina Rodriguez w rurkach

Spodnie Guess, które miała na sobie to koszt ok. 500 złotych, zaś lakierowane kozaki Le Sila kosztują ok. 5400 złotych. Do tego Georgina Rodriguez miała na sobie pasek Diora za ok. 1700 złotych.

Georgina Rodrigues chwali się krągłościami w bikini

Celebrytka opublikowała na InstaStories urocze zdjęcie z synem Ronaldo – Mateo (6 l.), którego jest macochą. Rodriguez jest również macochą 13-letniego Cristiano Juniora i Evy (6 l.). Para ma również Córeczkę Alanę ( 5l.) i Bellę (18 miesięcy).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: