Sezon plażowy za chwilę przed nami, dlatego pokazujemy, co nosi Georgina Rodríguez (30 l.), która na co dzień mieszka przy plaży. Zatem wiec co w trawie (piasku) piszczy. Celebrytka pochwaliła się swoją niesamowitą sylwetką klepsydry, pozując w zdjęciach bikini w Abu Zabi.

Irańskie media ocenzurowały zdjęcia Georginy Rodriguez

Partnerka Cristiano Ronaldo miała na sobie skąpe bikini. Góra wysadzana była czerwonymi cekinami, zaś dół to proste czarne majtki. Pozornie niedopasowane do siebie bikini to trend, który znamy od lat i jak widać wciąż jest na topie. Georgina Rodríguez uzupełniła swój look czarnymi okularami przeciwsłonecznymi Celine, które kosztują ok. 1700 złotych i są dostępne również w Polsce.

Georgina Rodriguez i moda plażowa

Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć z plaży, na jednym z nich widać również Cristiano Ronaldo.

Była sprzedawczyni w butiku Gucci często publikuje zdjęcia w wakacyjnych stylizacjach. W końcu mieszka na Bliskim Wschodzie, gdzie słońca nie brakuje. Jej media społecznościowe są dla wielu skarbnicą modowych inspiracji.

Georgina Rodriguez udowadnia, że te spodnie nie wyszły z mody

Słynna para wychowuje razem córki Alane (5 l.) i Bellę (18 miesięcy) oraz Cristiano Jra (13 l.) oraz bliźniaki Mateo i Evę (6 l.). Para straciła brata bliźniaka Belli, Angela, który zmarł podczas porodu w kwietniu 2022 roku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: