Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo jakiś czas temu zostali rodzicami córeczki, którą nazwali Bella Esmeralda. Prócz tego para doczekała się córki Alany Martiny i razem wychowuje pozostałą trójkę dzieci Ronaldo – bliźniaki Evę i Mateo oraz najstarszego syna Cristiano Juniora.

SZOK! Dzieci Cristiano Ronaldo są prześladowane w szkole

Georgina Rodriguez wydała oświadczenie. Zaprzeczyła swoim wcześniejszym słowom, jakoby jej dzieci były bite w szkole

Jakiś czas temu w mediach wybuchło prawdziwe poruszenie, gdy ukochana słynnego piłkarza zdecydowała się na szczere wyznanie w hiszpańskim programie telewizyjnym „El Hormiguero”, w którym wyznała, że dzieci Cristiano są prześladowane w szkole:

Są regularnie bici w szkole i nigdy nie stawiają oporu. Wiem, ponieważ często wracają do domu z płaczem i mówię im: „Nie wiesz, jak walczyć? Ale prawda jest taka, że nigdy nie chcę, żeby moje dzieci biły ludzi – wyjawiła w programie.

Jej wyznanie odbiło się szerokim echem, a o problemach dzieci piłkarza rozpisywały się media na całym świecie. Teraz Georgina, która prawdopodobnie nie spodziewała się aż tak ogromnej reakcji na swoje słowa, zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym wycofała się ze swojej poprzedniej wypowiedzi. Zarzuciła też dziennikarzom powielanie nieprawdziwych informacji i podkreśliła, że jej dzieci chodzą do „wspaniałej szkoły”:

Część mediów opublikowała niepochlebne informacje na temat tego, co dzieje się w szkole naszych dzieci, i chciałam poinformować, że są one KOMPLETNIE NIEPRAWDZIWE. Nasze dzieci chodzą do wspaniałej szkoły z cudownymi pracownikami. Naprawdę doceniamy całą ich pracę jaką wykonują dla naszej rodziny. Nasze dzieci znalazły kochających przyjaciół i są naprawde szczęśliwe w swojej nowej szkole w Riyadh. Na szczęście zawsze mieliśmy wspaniałe doświadczenia w każdym kraju i w każdej szkole. Podziwiamy każdą z nich.

Skąd ta zmiana?

IG: georginagio

pasekkozak

Cristiano Ronaldo dopuścił się ZDRADY?! To może być koniec związku z Georginą Rodriguez

 Reuters / Forum

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum

Georgina Rodriguez na gali w Marbelli fot. Forum/ Zuma Press / Forum

Forum

Backgrid UK / Forum