Gigi Hadid (24 l.) nie ma szczęścia w miłości. Modelka, która została ulubienicą projektantów stale pracuje i ciężko jest jej znaleźć czas na nowy związek. Hadid się jednak nie poddaje i postanowiła iść za przykładem Miley Cyrus, która od głośnego rozpadu małżeństwa stale randkuje z nowymi osobami.

Bohaterska Gigi Hadid uratowała show na pokazie mody CHANEL w Paryżu! NIKT nie był przygotowany na to, CO się stało

Gigi Hadid randkuje z aktorem polskiego pochodzenia?

Hadid była związana z wokalistą One Direction Zaynem Malikiem. Ich związek przeżywał wzloty i upadki a para stale rozstawała się i wracała do siebie. Jednak po czasie oboje doszli do wniosku, że powinni się pożegnać. Później modelkę można było zobaczyć z Tylerem Cameronem, jednak i w tym przypadku związek nie przetrwał próby czasu. Teraz popularna modelka została zauważona przez fotoreporterów w towarzystwie aktora polskiego pochodzenia: Antoniego Porowskiego. Oboje postanowili wspólnie pójść na obiad. Wybrali się do restauracji uwielbianej przez gwiazdy BONDST, która mieści się w Nowym Jorku. Hadid uśmiech nie schodził z ust. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Gigi Hadid podczas wyjścia miała na sobie biały top, który połączyła z szarą, garniturową marynarką z białymi paskami na ramieniu. Modelka uzupełniła swój strój czarnymi spodniami, które zniekształciły jej szczupłą sylwetkę. Na nogi założyła masywne, czarne buty Dr. Martens. Mimo, że na zewnątrz było ciemno Hadid jak przystało na prawdziwą gwiazdę spacerowała z czarnymi okularami na oczach. Z dodatków modelka wybrała zestaw złotych naszyjników i czarną, pikowaną torebkę. Włosy tego dnia Gigi związała na czubku głowy żółtą frotką.

Porowski ubrał szarą bluzę z kapturem marki Ambush, za którą trzeba zapłacić prawie trzy tysiące złotych! i podarte niebieskie dżinsy. Swój look uzupełnił białymi tenisówkami Adidasa  i złotymi naszyjnikami.

Kim jest Antoni Porowski?

Nowy znajomy Hadid jest aktorem, modelem i kucharzem. Porowski ma 35 lat. Urodził się w Montrealu. Jest synem Polaków, którzy wyemigrowali do Kanady wraz z dwiema córkami. Biegle zna trzy języki: polski, angielski i francuski. Gdy miał 12 lat, wraz z rodziną przeprowadził się do Glade Springs. Po kilku latach powrócił do Montrealu, gdzie rozpoczął studia psychologiczne na Uniwersytecie Concordia. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie podjął naukę aktorstwa. W tym czasie nauczył się gotowania, by z czasem zostać profesjonalnym kucharzem.

Zagrał w filmach, takich jak m.in. Wszystkie miłości ElliotaDaddy’s BoyBlood SurfThe Pretenders. Odegrał rolę Adama Bandrowskiego w krótkometrażowym filmie dokumentalnym Ojcu. Zagrał epizodyczną rolę oficera w serialu Czarna lista. Od lutego 2018 występuje w charakterze eksperta od gastronomii w programie Netflixa Queer Eye.

Niestety, lecz Antoni jest gejem. Z romansu nici, natomiast znajomi lubią przebywać w swoim towarzystwie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella i Gigi Hadid w towarzystwie Kai Gerber. Lansują kontrowersyjny trend w makijażu

Gigi Hadid i Tyler Cameron udowadniają, że ich ROMANS rośnie w siłę! (FOTO)

Te kolczyki Gigi Hadid to jeszcze nic; zobaczcie te PASKUDNE buty (ZDJĘCIA)

Gigi Hadid

Gigi Hadid zauważona przez fotoreporterów z nowym adoratorem. Modelka zaczęła spotykać się z aktorem polskiego pochodzenia. Fot.FORUM/

Gigi Hadid