Gigi Hadid (24 l.) jest supermodelką, która nie może narzekać na brak pracy. Amerykanka została ulubienicą większości projektantów, którzy angażują Hadid w swoje przedsięwzięcia. Aktualnie odbywa się długo wyczekiwany Tydzień mody w Paryżu. Podczas prezentacji nowej kolekcji ekskluzywnej marki Chanel doszło do nietypowego zdarzenia. Do Internetu trafiło wideo z tego zajścia.

Bella i Gigi Hadid w towarzystwie Kai Gerber. Lansują kontrowersyjny trend w makijażu

Zdesperowana kobieta wtargnęła na pokaz mody Chanel

Nikt nie mógł jednak przewidzieć, że wydarzy się taka sytuacja. Kobieta wtargnęła na wybieg podczas finału show. Trzeba przyznać, że na szansę by przejść się w pokazie mogą liczyć jedynie najlepsze modelki. Chanel jest jedną z wiodących marek modowych na świecie. Jak się jednak okazało, są i takie dziewczyny, które powiedzenie „Jeżeli nie zostaniesz wpuszczony drzwiami, wejdź oknem” traktują zbyt dosłownie. 

Kiedy na wybiegu znajdowały się wszystkie modelki biorące udział w pokazie, niespodziewanie postanowiła do nich dołączyć jeszcze jedna wystylizowana pani. Kobieta wtargnęła na wybieg i zaczęła dumnie przechadzać się wraz z innymi „koleżankami” po fachu. Każdy był w takim szoku, że nikt nie zareagował na to co się wydarzyło.

Z odsieczą postanowiła przyjść Gigi Hadid. Supermodelka postanowiła nie odpuszczać, najpierw skonfrontowała się z nieproszonym gościem, a potem wymusiła na nadgorliwej modelce zejście z wybiegu. Jak podaje portal WWD, tajemnicza kobieta specjalnie zaburzyła pokaz mody licząc na szybki rozgłos w mediach.

Opanowana w każdej sytuacji Gigi Hadid uratowała pokaz mody Chanel

Tydzień mody w Paryżu jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów wyjątkowych kreacji. Pokazy mody nie przestają cieszyć się ogromną popularnością, napędzając konsumpcjonistyczny styl życia. Nie tak dawno na polskim rynku swoją najnowszą kolekcję zaprezentował Łukasz Jemioł. Jednak nie ma co ukrywać, że największe emocje budzą te zagraniczne pokazy mody.

Pokazy mody Chanel są tymi, na które najbardziej się czeka. Co roku dom mody zaskakuje wszystkich wyjątkową scenerią, która zawsze budzi zachwyt. Był już pokaz zorganizowany w pięknej bibliotece, pod rakietą kosmiczną a teraz przyszła pora na pokaz na dachu kamienicy. Od kiedy zmarł dyrektor kreatywny Karl Lagerfeld poprzeczka stale podnoszona jest do góry.

Co myślicie o zachowaniu Gigi?

Gigi Hadid

Gigi Hadid w niebieskim komplecie wyglądała obłędnie pozując fotoreporterom na ulcach Nowego Jorku. Fot.Forum/BACKGRID USA

Gigi Hadid

Gigi Hadid opuszcza pokaz Marca Jacobsa w Nowym Jorku. Gwiazda została zauważona w dziwnym makijażu. Fot.Forum/Backgrid USA

Gigi Hadid

Gigi Hadid opuszcza pokaz Marca Jacobsa w Nowym Jorku. Gwiazda została zauważona w dziwnym makijażu. Fot.Forum/Backgrid USA

Gigi Hadid

Amerykańska modelka Gigi Hadid pojawiła się na paryskim tygodniu mody. Fot.Forum/BACKGRID UK

Gigi Hadid Zayn Malik

Gigi Hadid z ówczesnym chłopakiem Zaynem Malikiem, byłym wokalistą zespołu One Direction. Para pojawiła się na ekskluzywnej Met Gali. Fot.Forum.

Sonda

poll-violet

W której sylwetce gustujecie? Bella Hadid czy Gigi Hadid

1

Bella Hadid

2

Gigi Hadid