Gigi Hadid (24 l.) jest jedną z czołowych i najgorętszych modelek świata. Nic dziwnego, że od rozstania z piosenkarzem Zaynem Malikiem zagraniczne media stale wypatrują nowej miłości na horyzoncie. Jak podaje portal E! News modelka była widziana dwa dni z rzędu z tym samym przystojniakiem!

Zayn Malik wypowiedział OBRZYDLIWE słowa w kierunku Gigi Hadid. Zamieścił wpis, który oburzył fanów

Nowy chłopak Gigi Hadid – Kim jest Tyler Cameron?!

Wygląda na to, że Gigi Hadid i gwiazdor „Bachelorette” Tyler Cameron mieli świetną pierwszą randkę. Nowy wybranek modelki jest 26 letnim celebrytą z Florydy. Występuje w popularnym programie telewizyjnym The Bachelorette. Niech Was nie zwiedzie ta przystojna twarz. Tyler jest również szalenie inteligentny. Akor zdobył tytuł MBA (Master of Business Administration) na Atlantic University. 

Jak podaje portal E! News para widziana była na pierwszej randce w popularnym cocktail barze w Nowym Jorku. Nie byłoby w tym nic dziwnego lecz następnego dnia celebryci również wybrali się razem na kolację wraz z wspólnymi znajomymi. Według świadków między Gigi a Tylerem czuć było ogromną chemię. Widać było, że są naprawdę sobą zainteresowani.

Gigi zdecydowanie interesuje się Tylerem. Spotkali się na drinka ostatniej nocy i bardzo dobrze się dogadywali. To było bardzo zwyczajne, ale śmiali się i prowadzili zaangażowaną rozmowę. Oboje robią to powoli, ale obaj jasno stwierdzili, że są sobą zainteresowani – zdradziła osoba z otoczenia modelki

Potencjalni zakochani już obserwują się na Instagramie. Gigi ma prawie 50 milionów obserwujących i jest jedną z najpiękniejszych kobiet oraz najbardziej rozchwytywaną modelką na tej planecie. Więc jeśli chce spotykać się z Tylerem to najprawdopodobniej tak się stanie. 

Widzicie ich razem jako parę ?

ZOBACZ TAKŻE:

Wściekła Gigi Hadid w mocnych słowach. Kieruje je do wszystkich mediów!

Opuchnięta Gigi Hadid wygląda strasznie. Zaniedbała się (ZDJĘCIA)

Gigi Hadid zupełnie straciła kobiece kształty (ZDJĘCIA)

Gigi Hadid