Niedawno twórca „The Crown”, Peter Morgan, powiedział w jednym z wywiadów, że serial skończy się na tyle wcześnie, by nie ukazywać losów najmłodszego pokolenia brytyjskiej rodziny królewskiej. „The Crown” ma zakończyć się po 5. sezonach. Na razie prace trwają jeszcze nad 4. sezonem.

Aktorzy serialu „The Crown” zdradzili, co myślą o decyzji Meghan i Harry’ego!

Gillian Anderson wcieli się w Margaret Thatcher

Właśnie w nadchodzącym sezonie, którego akcja będzie toczyć się w latach 70. i 80. Zobaczymy Emmę Corrin, która wcieli się w postać księżnej Diany, a także Gillian Anderson, która wcieli się w rolę premier Wielkiej Brytanii – Margaret Thatcher. W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy „Sex Education” i trzeba przyznać, że w charakteryzacji wygląda łudząco podobnie do Żelaznej Damy.

W 4. sezonie, którego premiera planowana jest na koniec 2020 roku, ma być jeszcze kilka nowych postaci, a także ponownie zobaczymy także Claire Foy, która odgrywała królową Elżbietę, ponieważ w jednym z odcinków pojawi się retrospekcja. Wiadomo też, że w ostatnim, czyli 5. Sezonie zamiast Olivię Colman (która obecnie odgrywa królową Elżbietę), zastąpi Imelda Staunton.

ZOBACZ TEŻ:

Królowa Elżbieta II zmienia garderobę. Z jej stylizacji znika jeden ważny element

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Anja Rubik pokazała jak wygląda jej mama. Zdjęcie wywołało wielkie poruszenie

Sonda

poll-violet

Emma Corrin zagra księżną Dianę w serialu "The Crown". Dobry wybór?

1

TAK

2

NIE

Margaret Thatcher/fot. Forum

Margaret Thatcher/fot. Forum